Shelter

2007 1 godz. 37 min.
7,3 6 710
ocen
7,3 10 6710
3 895
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Shelter
 • radek11g ocenił(a) ten film na: 8

  Film ten znalazłem na youtube, zobaczyłem go ze względu, iż muszę napisać recenzje do jakiegoś filmu o homoseksualistach. Nie spodziewałem się tego ale film hmmm po prostu zauroczył mnie! od muzyki, po fabułę. Nie wiem dlaczego ale dawno żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Na koniec napiszę krótką refleksję, iż szkoda, że w Polsce nie powstają tego typu filmy o problemach homoseksualistów. Cóż Polska jak zwykle zacofana...

 • radek11g Mówisz? oglądnęłam z przyjemnością, ale dla mnie był trochę przesłodzony...
  no ale jedno co, to na pewno krzepiący, dobry na chandrę. i niczego sobie soundtrack, usiłuję od dawna ściągnąć jeden utwór, ale jak na razie dupa :(

 • Johnny1981 ocenił(a) ten film na: 10

  radek11g REWELACJA!!!
  Akcja przewidywalna, słodkie zakończenie ale wybaczam! :)
  Świetna muzyka, dobra gra aktorów i znakomite zdjecia - oglądało się z przyjemnością. Chciałbym więcej takich filmów!

 • rose_fw ocenił(a) ten film na: 8

  Johnny1981 Akcja przewidywalna jeżeli patrzeć na zwykłe romanse, ale obejrzałam już kilka filmów o podobnej tematyce (taki przykład: Brokeback Mountain - przepraszam jeżeli źle napisane ;p) i niestety zazwyczaj są bardzo pesymistyczne, a tej jest jednym z niewielu pozytywnych i takich, w których uczucia zostały naprawdę pięknie pokazane. Zdecydowanie jeden z lepszych filmów o miłości, nie ważne czy hetero czy homoseksualnej ;)

 • patbyk ocenił(a) ten film na: 10

  radek11g Masz rację. Polska jest zacofana, ale mam nadzieję, że pokolenie, które za min 7 lat wejdzie do świata filmu, zmieni pogląd na takie problemy. Ja sam gram w amatorskim teatrze i mam w planach taki monodram. Jestem ciekawy jak przyjmie się temat homoseksualizmu w tak małym mieście jak moje.

 • radek11g ocenił(a) ten film na: 8

  patbyk powoli Polska zmienia się na lepsze, chociaż jesteśmy i tak 100 lat za murzynami
  pozostaje nam czekać :)

 • patbyk ocenił(a) ten film na: 10

  radek11g Mam nadzieję, że nowe pokolenia zmienią ten kraj na bardziej tolerancyjny i otwarty ;p

 • wwwikar ocenił(a) ten film na: 10

  patbyk wszystko w naszych rękach :P

 • MattDowiat ocenił(a) ten film na: 9

  radek11g Film rewelacja. Tez obejrzalem na YouTube I sie zakochalem. Fabula, Muzyka. Emocje aktorskie ktore SA odzwierciedleniem uczuc Rezysera/scenarzysty. Polecam rowniez plynace wiezowce. To akurat polski film. Podobna tematyka I bardziej polskie realia :))

 • NephilimKris ocenił(a) ten film na: 9

  MattDowiat Nie no błagam. Płynące Wieżowce to film o cierpieniu i co gorsza w momencie kiedy bohaterowie mają szansę cokolwiek zmienić film zwyczajnie się kończy. Nikt nie przechodzi przemiany, nie podejmuje żadnej sensownej decyzji. Tu nie ma porównania do Shelter. Ten film ma zupełnie inną barwę i nie jest pesymistyczny podczas gdy wieżowce to smęt. Ja wyszedłem z kina zawiedzony. Natomiast shelter, obejrzę jeszcze nie raz.

 • radek11g Mnie najbardziej intryguje to, że ludzie będący za LGBT są także za islamem, gdzie za LGBT jest kara śmierci.
  To jak dostawca broni wspierający każdego byle na tym samemu zyskać.

 • radek11g To jest jeden z najlepszych filmów LGBT ever. Pokazuje męsko męską miłość taką jaką jest, romantyczną, liryczną ale również z dozą strachu przed odrzuceniem. Kocham ten film.