PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733678}

Godzilla Resurgence

Shin Gojira
6,2 3 068
ocen
6,2 10 1 3068
Shin Gojira
powrót do forum filmu Shin Gojira

Witam. Dzisiaj dopiero dowiedzialem sie, o "nowej" wersji Godzilli. Wszedlem na Filmweb z czystej ciekawosci zobaczyc ocene filmu i ku mojegmu zdziwieniu zobaczylem ocene 6.4, ale ze wzgledu na mala ilosc glosow stwierdzilem, ze musze zajrzec na IMDB. Tam dopiero doznalem szoku gdy zobaczylem ocene 7.2 i ponad 5.000 glosow :) Przyznam, ze dlugo sie zastanawialem czy obejrzec film, ktory trwa 2h i po obejrzeniu urywkami kilku fragmentow Godzilli zrezygnowalem. Jedynym plusem tej wersji Godzilli sa efekty specjalne, ktore sa na naprawde calkiem niezlym poziomie. Sama postac godzilli rowniez jest dosyc realistycznia w porownaniu z poprzednimi wersjami potwora Japonskiej produkcji z lat 70/80/90 itd. Co do minusow to niestety srednia fabula filmu, gry aktorskiej japonskich aktorow nie ma sensu komentowac. I sama postac Godzilli jest po prostu slaba porownujac do produkcji z 1998 czy 2014. W dodatki te oczy ..delikatnie mowiac nie budza respektu :) Ciekawi mnie jedynie jakim cudem na IMDB ocena filmu Godzilli z 1998 ma ocene zaledwie 5.3 gdzie dla mnie film byl po prostu rewelacyjny. Nie wspomie juz o scenariuszu, fabule, obsadzie ,grze aktorskiej ,efektach specjalnych i samej postaci potwora. Najnowsza Godzilla w wersji rowniez Amerykanskiej ma tez niezbyt wysoko ocene 6.5 choc to jestem wstanie zrozumiec. Ale nie rozumiem jakim cudem wersja Japonska Godzilli, ktora powinna miec ocene 5.0 na IMDB ma ocene 7.2 ?! Oczywiscie jest to, tylko i wylacznie moja subiektywna opinia, ale naprawde jestem bardzo zdziwiony az taka dysproporcja oceny pomiedzy Amerykanska Godzilla z 1998 i 2014, a Japonska wersja z 2016. Dla mnie to jest po prostu niezrozumiale..

ocenił(a) film na 8
Cristiano87

To bardzo dobry film. Inny - bo japoński a nie papka marvelowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones