film

Shot in the Dark

2021
1h 23m
3,0 73
oceny
3,0 10 1 73
Dwa lata temu William Langston popełnił błąd. Teraz mężczyzna stawia czoła swoim największym lękom. Zobacz pełny opis
Shot in the Dark zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Shot in the Dark
Zwiastun nr 1
nr 1 2022-09-20T08:50:44 https://fwcdn.pl/webv/26/26/62626/62626.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/155/10020455/SHOT_IN_THE_DARK___OFFICIAL_US_TRAILER.vp9.1080p.webm
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis filmu
Zdjęcia do filmu były kręcone w Reno (Nevada, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

źle zrobiony

ocenił(a) film na 3

co chwila te retrospekcje, które przerywają akcję, film się wydłuża.. w połowie przerwałem. Strata czasu, niestety.. Główny bohater też jakiś melancholijne depresyjny.. bez charakteru, przeżywa dramaty. Rozumiem jego ból, ale ile razy można..

Psychopata męczy i dręczy, a w ramach okrutnego planu porywa, torturuje i morduje. Błaha intryga mocno rozwodniona retrospekcjami z życia grupki mieszkańców jakiejś amerykańskiej pipidówki, zatem treścią przeważające części materiału uczyniono zdawkowe pogaduchy o planach na jutro i na resztę życia, składanie zamówień...

więcej

Niby nie...

ocenił(a) film na 3

ale tak. Widać, że to niski budżet strasznie, ale dosyć rzetelna klasa B. Chce się oglądać, bo są takie, że po kilku minutach się nie da, a tutaj całkiem nieźle im ten horror wyszedł. Inspiracja prawdziwymi wydarzeniami dodatkowo wciąga, no i fakt, że zabójca zadowolony z życia o czym można się dowiedzieć w finale.

Film miał niezły potencjał na mroczny thriller o seryjnym mordercy, niestety sposób realizacji sprawia, że widza trafia szlag po 40 minutach a przez niepotrzebne dłużyzny i retrospekcje krótki w sumie film wlecze się niemiłosiernie.

Dwa lata temu William Langston popełnił błąd, który wpłynął na jego życie. Teraz mężczyzna musi stawić czoła swoim największym lękom.
( źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TXehfWM4Lh4 )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones