Odtwórz Zwiastun nr 1 1:50
Film

2007 1 godz. 32 min.
6,7 677
ocen
6,7 10 677
1 070
chce zobaczyć
{"id":"451893","linkUrl":"/film/Shotgun+Stories-2007-451893","alt":"Shotgun Stories","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/18/93/451893/7544145.2.jpg"}
Po śmierci ojca między przyrodnimi braćmi wybucha konflikt.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Shotgun Stories
Shotgun Stories (2007) Zwiastun nr 1 1:50
Shotgun Stories | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2007 | Film Po ślubie Cleamana Hayeasa z Nicole ([person=4238]Natalie Canerday[/person]) na świat przychodzi trzech synów, Son ([person=57158]Michael Shannon[/person]), Kid ([person=558065]Barlow Jacobs[/person]) i Boy ([person=850225]Douglas Ligon[/person]). Wkrótce mężczyzna porzuca rodzinę, pozostawiając ją w ubóstwie. Po pewnym czasie, Cleaman odnosi finansowy sukces i ponownie decyduje się związać z kobietą. Na świat przychodzi czterech synów, Cleaman Jr. ([person=850226]Michael Abbott, Jr.[/person]), Mark ([person=608271]Travis Smith[/person]), Stephen ([person=683743]Lynnsee Provence[/person]) i John ([person=850232]David Rhodes[/person]), którzy w przeciwieństwie do poprzedniej rodziny, otrzymują od swojego ojca miłość i ciepło rodzinne. Kiedy Cleaman Hayes umiera, oba rody przybywają na pogrzeb. Podczas mowy pogrzebowej, rozgoryczony Son, spluwa na trumnę i wyznaje, jaką nienawiść żywi do ojca. Mark rzuca się z pięściami na przyrodniego brata z pięściami. Między rodzinami wybucha konflikt.

Po ślubie Cleamana Hayeasa z Nicole (Natalie Canerday) na świat przychodzi trzech synów, Son (Michael Shannon), Kid (Barlow Jacobs) i Boy (Douglas Ligon). Wkrótce mężczyzna porzuca rodzinę, pozostawiając ją w ubóstwie. Po pewnym czasie, Cleaman odnosi finansowy sukces i ponownie decyduje się związać z kobietą. Na świat przychodzi czterechPo ślubie Cleamana Hayeasa z Nicole (Natalie Canerday) na świat przychodzi trzech synów, Son (Michael Shannon), Kid (Barlow Jacobs) i Boy (Douglas Ligon). Wkrótce mężczyzna porzuca rodzinę, pozostawiając ją w ubóstwie. Po pewnym czasie, Cleaman odnosi finansowy sukces i ponownie decyduje się związać z kobietą. Na świat przychodzi czterech synów, Cleaman Jr. (Michael Abbott, Jr.), Mark (Travis Smith), Stephen (Lynnsee Provence) i John (David Rhodes), którzy w przeciwieństwie do poprzedniej rodziny, otrzymują od swojego ojca miłość i ciepło rodzinne. Kiedy Cleaman Hayes umiera, oba rody przybywają na pogrzeb. Podczas mowy pogrzebowej, rozgoryczony Son, spluwa na trumnę i wyznaje, jaką nienawiść żywi do ojca. Mark rzuca się z pięściami na przyrodniego brata z pięściami. Między rodzinami wybucha konflikt.

studio
A Lucky Old Sun Production / Muskat Filmed Properties / Upload Films
data produkcji
2007
tytuł oryg.
Shotgun Stories
inne tytuły
Film nakręcono w Keo, England oraz Little Rock (Arkansas, USA).
Większość głównych zdjęć do filmu została nakręcona w 2004 roku. 
W całym filmie - pomimo tytułu - tylko raz użyta jest broń palna. 
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wybitny film!

  wmbco ocenił(a) film na 9

  A Michael Shannon to genialny aktor.

  5
  • Ma ktoś może pojęcie co to za kawałek (skrzypce czy cuś w tym stylu) leci w trailerze??

   • 7/10 Żal, iż Jeff Nichols tak rzadko wypuszcza swoje filmy

    Budziol

    Kino kameralne, dziejące się na dalekiej amerykańskiej prowincji, a zarazem przejmujące i dające kopa.

    • Znakomity

     iacob ocenił(a) film na 8

     jw

    • Brak mi słów

     Kniaz4815 ocenił(a) film na 9

     Dwa absolutnie genialne filmy to już nie przypadek. Mam nadzieję że filmem "Mud" Nichols również zrówna mnie z ziemią po raz trzeci.

     1