PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634891}

Siła perswazji

Compliance
5,8 4 445
ocen
5,8 10 1 4445
6,7 3
oceny krytyków
Siła perswazji
powrót do forum filmu Siła perswazji

amerykanska głupota

ocenił(a) film na 7

historia jest tak niewiarygodna, ze gdyby nie byla na faktach, to ten film by nie powstal, bo nikt by czegos takiego nie wymyslil, bo nikt by nie uwierzyl ze cos takiego sie moglo wydarzyc lol

ocenił(a) film na 7
uncut

widze ze nie ma nawet zarysu fabuly, wiec wspomne tylko ze film jest o dowcipnisiu, ktory zadzwonil do makdonalda i podajac sie za policjanta przekonal kierowniczke, ze pracownica kogos okradla i trzeba ja DOKLADNIE przeszukac...a co bylo potem sie w glowie nie miesci

ocenił(a) film na 8
uncut

Trafniej tego nie można opisać...

ocenił(a) film na 3
uncut

Ja jestem w stanie uwierzyć że wiele osób by się nabrało, tzn uległo takiej psychomanipulacji ... i to jest najbardziej przerażające że tacy idioci są wśród nas

ocenił(a) film na 6
Logan87

Wielu by się pewnie nabrało, np.taka managerka, która chce być zawsze na tip top, że nawet słucha policjanta przez telefon, ale już coś takiego czego dokonał jej narzeczony żeby dać się w coś takiego wkręcić, to trzeba nie mieć mózgu :-(

uncut

Nie do końca na faktach, nie ma aż tylu naiwnych ludzi w jednym miejscu, to historia skompilowana z kilkudziesięciu zdarzeń, które miały miejsce pomiędzy 1996 a 2004, a których sprawcą był David R. Stewart

ocenił(a) film na 7
uncut

daleko nie trzeba szukac, u nas co chwile ktos jest grabiony metoda na wnuczka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones