PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 886
ocen
7,2 10 1 48886
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Oglądałam ten film jakiś czas temu w telewizji i utkwiła mi w pamięci ostatnia scena, gdzie okazuje
się, że dziewczynka jest w szpitalu psychiatrycznym (albo coś podobnego, na pewno obiekt
zamknięty). Dziś postanowiłam obejrzeć ten film i ostatnią sceną był obrazek w wykonaniu
dziewczynki, na którym miała ona dwie głowy. Czy to mi się coś poplątało czy faktycznie są dwa
różne zakończenia? Które uważacie za lepsze?

ocenił(a) film na 8
lenag

Mi się wydaje że ten rysunek oznacza że ta dziewczynka po ojcu ma tak samo rozdwojenie jaźni ;)

ocenił(a) film na 6
lenag

"W kinach w Wielkiej Brytanii i Francji wyświetlano filmy z obydwoma zakończeniami - w jednym Emily zostaje zabrana do szpitala, w drugim stojąc obok Katherine (Famke Janssen) rysuje dwugłową figurę." znalazłem w ciekawostkach tutaj:)

lenag

zgadza sie sa dwa zakonczenia . ja ogladalam film z dwoma jednoczesnie. najpierw jest z rysunkiem potem jest chwila napisow koncowych po czym jest kolejna koncowka ale i tak pokoju 1408 z czterema zakonczeniami nie przebije :P

użytkownik usunięty
lenag

Przecież oboje są chorzy. Ona widzi Charliego, a ojciec jest psychologiem i Charliem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones