PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780590}

Siedem dni

Entebbe
5,7 3 433
oceny
5,7 10 1 3433
5,0 3
oceny krytyków
Siedem dni
powrót do forum filmu Siedem dni

Czy warto obejrzeć ten film czy nie i dlaczego?
Dodam ,że nie zawsze kieruję się opiniami , często też z nimi się nie zgadzam, bo mam swoją ,inną (tak np jest z 303 bitwa o Anglię czy z filmem Monolith) .Nie mniej jednak lubię znać opinie i jej zasadność, by wiedzieć czy można z takowym uzasadnieniem się zgodzić czy nie.Oczywiście ja rozumiem, że każdy ma swój sposób oceniania filmów ,według swoich subiektywnych wrażeń, ale po opiniach czasem można się zorientować, czy w ogóle można mieć odmienne zdanie o tym filmie,czy warto do niego podchodzić.Mam tu na myśli np taki przypadek jak w nowym Tomb Raiderze, że ktoś ocenił film źle bo Lara ma za małe piersi i dlatego dał filmowi 1.Patrząc na średnią ocen bym filmu nie obejrzał, ale czytając komentarze i widząc ,iż większość jest negatywnych przez za małe piersi aktorki stwierdzam ,że zobaczę film i sam ocenię co o nim myślę :)
Mam nadzieję ,że zrozumieliście co mam na myśli :- uff ,ale się rozpisałem (chyba przynudziłem już ,he he )

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

Moim zdaniem warto, ale rozczarujesz się, jeśli oczekujesz dużo akcji. Zobaczysz sporo rozmów między rewolucjonistami i nieustającą burzę mózgów w izraelskim rządzie. Konfrontację poglądów Rabina i Pereza. Wahania premiera, który w końcu z ciężkim sercem podejmuje decyzję o odbiciu zakładników. Samej akcji było łącznie kilkanaście minut. Jak jesteś zainteresowany tematyką, to warto. Ale dla wielu film jest przegadany i nudny.

ocenił(a) film na 2
kinomanpl

Jestem jednym z tych wielu ;). No i kiepsko nakręcona scena "ataku" żołnierzy izraelskich.

romek_krakow

Nie napisałeś co sądzisz o małych piersiach Larry...

romek_krakow

PEŁNA RACJA!!! Mnie też wkurzają wpisy : "Już nie mogę się doczekać by zobaczyć", "Ciekawe czy będzie lepszy od...", "Gdzie można zobaczyć", "Nie wiecie kto zrobił muzykę?".... itp chwasty.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

Jeżeli ktoś szuka filmu akcji, to polecam te z van Dammem albo Seagalem.
Siedem dni" to historia odbicia zakładników z francuskiego samolotu. Obraz trudnych negocjacji politycznych. Mądre dialogi. Mój ulubiony to rozmowa inżyniera pokładowego z rewolucjonistą na dachu terminalu lotnicznego w Entebbe o życiu, przyszłości, przydatności, wolnosci: "(...) jeden inżynier wart jest 50 rewolucjonistów....". Jedni czynią zło, sieją ferment, a drudzy wykorzystują nabytą wiedzę pomagając ludzkości i zmieniając świat. Ten najbliższy. Dookoła nas.

Film polecam każdemu kogo nie interesuje tylko bezsensowne mordobicie, a głębszy przekaz dla świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones