PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390573}

Siedmiu królów musi umrzeć

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
6,5 5 635
ocen
6,5 10 1 5635
Siedmiu królów musi umrzeć
powrót do forum filmu Siedmiu królów musi umrzeć

Od początku mam z tą serią jakiś problem. Wygląda ładnie od początku, chociaż dopiero od przejęcia przez Netflix, wyglada naprawdę bardzo dobrze. Dobre aktorstwo, oświetlenie. Fabuła ma ręce i nogi,aczkolwiek te szybkie skakanie z miejsca na miejsce, jest trochę słaba. Walki są b.dobre. Ale no właśnie coś mi nie pasuje. Najpierw 5 lat temu, obejrzałem 3 sezony na raz. Czy mi sie podobał?Tak. Czy czekałem na następny sezon? Nie. I to jest to, że nie czekałem specjalnie na następny sezon,ale jak wyszedł, to chciałem i tak zobaczyć. Chyba głównie żeby serial skończyć. Coś jak z Wikingami. Ostatnie dwa sezony męczyłem, byleby zobaczyć do końca. 4 sezon zobaczyłem 4 lata temu. I teraz piąty, oraz film. I no pamiętałem o serialu. Ale oglądając piąty sezon, nie pamiętałem prawie niczego z poprzednich sezonów, a już szczegolnie z czwartego ;D Musiałem sobie szybkie streszczenie zrobić. Piąty sezon wyglądał naprawdę dobrze, był w sumie ciekawy. Ale no oglądałem go, bo tak. Jest to dobry serial, ale mnie osobiście nie jarał,ani specjalnie nie wciągał. Chyba zbyt powtarzalny, ciągłe zmiany stron, znowu przebaczenia, i tak w kółko to samo. Być może problem leży w tym, że mało było scen, które są warte zapamiętania w tym serialu? Że jest bardzo mało fajnych postaci? Główną postać będę chyba pamiętał, Alfreda, jego żonę. I tego Beocę czy jak mu tam. Reszta postaci jakoś mi w ogóle nie zapada w pamięc. Może grupka od głównego bohatera, ale no nie są to jakoś zapadające w pamięć postacie według mnie. Z Wikingów pamiętam więcej postaci, a już też dawno skończyłem oglądać. No taka to już pamięć. W ogóle, pamiętacie po jednym obejrzeniu sporo? Czy jednak tylko te najważniejsze rzeczy? Bo to chyba normalne, że jak tyle się ogląda wszystkiego, to nie ma opcji, żeby scenę w scenę pamiętać, czy sporo rzeczy. Chyba głównie rdzeń danego dzieła. A co do filmu to krótko. Całemu serialowi mogę dać spokojnie 7+ Bo mimo wszystko jest dobry, fajnie się oglądało, ale nie wciągał mnie, i jednak mało tutaj zapada w pamięć. A film jest totalnie słaby. Znaczy te 6/10 mogę dać, ale jest dużo gorszy od serialu, i dużo gorzej wygląda. Za szybko akcja się chyba toczy. Bardzo nijako to wypada. Ale cóż, kolejna seria zakończona. Pewnie będę pamiętał głównie tytuł po latach,i że walki były spoko. Czy obejrzę kiedyś ponownie? Chyba nie. Na mój gust, nie jest tego wart. Ale każdemu mogę polecić żeby obejrzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones