PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390573}

Siedmiu królów musi umrzeć

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
6,5 5 632
oceny
6,5 10 1 5632
Siedmiu królów musi umrzeć
powrót do forum filmu Siedmiu królów musi umrzeć

Poprawność

ocenił(a) film na 3

Już mam dosyć produkcji, które z wiadomych względów muszą spełnić tęczowe wymogi. Zygac się chce .

Ma_Woj

mogliby dawać jakieś znaczniki że jest pedalstwo, no ale widać neflix chce lecieć na ryj, wystarczy spojrzeć na kurs akcji $600 per share to już wspomnienie xD

ocenił(a) film na 8
Ma_Woj

to rzygaj waść ino krzepko ;)

ocenił(a) film na 10
Ma_Woj

Żenada…

Ma_Woj

Poprawność językowa to domena prawicy., a "tęczowe wymogi" lewicy. W takim razie jesteś lewakiem, bo "rzygać" piszemy od "rz" ;*

Ma_Woj

Ja też nie lubię za dużo poprawności ,me too albo tęczy ale akurat w to jestem w stanie uwierzyć ,tak patrząc na całość istnienia . W starożytności było gejowsko ,teraz też to czemu akurat w tedy nie? W miarę wiarygodne . A film spoko się oglądało.

Ma_Woj

Ale pokazuje ich prawdziwe oblicza

Ma_Woj

Nie ma to jak byc bucem.pewnie na nazioli z Konfy glosowałes.Myslisz ze w tamtych czasach nie bylo gejów. Jak Ci przeszkadzaja to nie patrz ale nie oceniaj przez taki pryzmat filmu

ocenił(a) film na 3
VIOLATOR1974

o nie jak mogłeś mnie tak zranić, uraziłeś moje uczucia ;), po co się udzielasz jak ci przeszkadza mój komentarz to nie czytaj

Ma_Woj

Prawo wypowiedzi ma każdy . A Ciebie naziolku widac bardzo zabolało. Bajo

Ma_Woj

Ten wątek jest akurat zgodny z książką, nie jest netflixowy

użytkownik usunięty
Ma_Woj

To rzygaj.I nie pieprz glupot,bo przypominasz mi grzyby konserwowe z poczatkow lat 60-tych ubieglego wieku,ktore widzac jak wielu mlodych artystow nasladuje slynne ruchy "biodrami" Elvisa,byli przekonani,ze upada zachodnia cywilizacja.Spoleczenstwo sie zmienia i kino ilustruje te przemiany? Nie podoba sie? To trudno.

użytkownik usunięty
Ma_Woj

Trzeba byc ciezkim debilem,mogles napisac COKOLWIEK,by skomentowac film.A koncentrujesz na na gejowskim watku,jak ten zolnierz z dowcipu,ktoremu sie wszystko z dupa kojarzy. Uwazasz,ze gejow nie bylo w tamtym czasie? No to sporo lektur historycznych masz do nadrobienia,polecam zaczac od Uczty Platona,mlotku.

Ma_Woj

Ale gdzie tu poprawność? Ten król, nie miał nigdy żony. Więc prawdopodobnie był Gejem. Nie było to wcale takie rzadkie. Geje są od tysięcy lat, królowie byli gejami,królowe lesbijkami, lordowie itp itd. Masz tego sporo. Tylko musieli siedzieć cicho, bo sami tłuszczy wmówili że to złe, a sami to robili. Gdyby nie te ułomne myślenie od setek lat, to teraz byłby normalniejszy świat. A tacy jak ty, się normalnie budzicie, i myślicie chyba że geje to wytwór 21 wieku ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones