PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 118
ocen
6,6 10 1 166118
4,8 13
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Zakończenie

ocenił(a) film na 8

Co myślicie o zakończeniu tego filmu? Wg mnie to jedne z najlepiej pomyślanych a zarazem najsmutniejszych zakończeń jakie widziałem. Niby ocaliła córkę z rąk fanatyków ale i utknęły w martwym i spopielonym świecie bez szansy na powrót do swojego prawdziwego domu gdzie czeka na nich Cris. Mało jest tak ciekawych i wzruszających zakończeń, które faktycznie chwytają za serce.

Gonzor

Sam fil nie spodobał mi sie i niczym mnie nie urzekł. Typeska chodzi pol filmu po miescie albo budynkach. Boooring. Ale zgadam sie w 100% ze zakonczenie zasluguje na pochwale bo naprawde jest przemyslane, oryginalne i wzruszajace...Szkoda ze tylko zakonczenie, no ale lepszy rydz nisz nic.

ocenił(a) film na 7
Gonzor

A wyobraź sobie takie zakończenie:
Po wydarzeniach w kościele widzimy nagle zakrwawioną Rose, leżącą na kierownicy rozbitego samochodzie. Nie ma wątpliwości, że nie żyje. Rozlega się wycie syreny - czy to znowu ciemność nadciąga? Nie, to był tylko zniekształcony sygnał pogotowia.
Czy wydarzenia w filmie były tylko urojeniami umierającej? Na to pytanie widzowie muszą odpowiedzieć sobie sami.

Po cichu liczyłem, że Gans da takie właśnie zakończenie. Pożyczanie z takiej gry, jak Silent Hill nie jest żadną ujmą dla reżysera.



ocenił(a) film na 10
Gonzor

chyba zle zrozumiales zakonczenie. ta corka to juz nie jest ta sama corka tylko ta druga dziewczynka i to ona trzyma rose w tym swiecie ;)
pozdro.

bulla

to był diabeł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones