PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9545}
7,5 2 015
ocen
7,5 10 1 2015
Simon Birch
powrót do forum filmu Simon Birch

Jak sie konczy film?:/niestety zasnelam wczoraj na filmie i kurde nie wiem jak sie skonczyl:/ prosze o odpowiedz

ocenił(a) film na 10
zabciaaa2

Też już dokładnie nie pamiętam bo nie oglądałem go wczoraj tylko już dawno na kompie, ale z tego co pamiętam Simon po wypadku jest w szpitalu i tam umiera (był przy nim Joe). Może ktoś inny Ci lepiej wytłumaczy ;)

zabciaaa2

Simon ratuje dzieciaki w tonącym autobusie, sam jest przez kilkadzisiąt sekund pod wodą. Ląduje w szpitalu, ta jego ulubiona dziewczyna mówi, że jest dzielny. Kazał temu najlepszemu przyjacielowi wziąć swoje karty (ktore wcześniej zabrał mu pastor), pożegnał się i zmarł. Babcie tego Joego też zmarły, czy coś w tym rodzaju, a on wciąż przychodził w miejsca, w których razem się bawili. Potem pojawia się scena, gdzie starszy Joe siedzi przy grobie Simona (położył tam wypchanego pancernika) wraz ze swoim synkiem, którego nazwał Simon... KONIEC.

marcin_pisarz

A jeszcze po smierci babki Joego adoptował Bill , czy Bob - nie wiem jak mu tam bylo, ale w kazdym razie ten facet jego matki...

_KaSiEk_

Ben ;) i jeszcze gwoli ścisłości w czerwcu zmarła babcia na udar, a w lipcu "naśladująca babcię we wszystkim słuząca" ;) równiez na udar ;)
a pod wodą 200 sekund wytrzymał ;)

wobix

Czyli Ben sie okazal ojcem?:P cholera ja sporo filmu przegapilam , jednak nie zasnelam tylko na koncowce:P

ocenił(a) film na 9
zabciaaa2

Nie, ojcem okazał się pastor, po prostu chłopiec zamieszkał z Benem.

Mery_6

no dokładnie.coś czułęm ze to pastor jest ojcem :D

wobix

Kurcze a ja wlasnie sie nie spodziewalam, wiec dla mnei to wielkie zaskoczenie:P, bylam przekonana ze to jednak Ben

zabciaaa2

no coś Ty :D
za duzo filmów oglądam. o! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones