PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608319}

Simon zabójca

Simon Killer
5,2 624
oceny
5,2 10 1 624
5,0 3
oceny krytyków
Simon zabójca
powrót do forum filmu Simon zabójca

Fajny film!

ocenił(a) film na 6

Jeśli znudzi ciebie pierwsze 5 min, nie oglądaj dalej :)

ocenił(a) film na 1
wmbco

obejrzałem ten chory film, uważam, że niesie ze sobą wiele złego i nieodpowiednia osoba, oglądając go może wysnuć niewłaściwe wnioski i próbować postępować jak główny bohater - a raczej antybohater.

skydancer_filmweb

? film jest bardzo realistyczny (sama znałam kiedyś podobną osobę). Można go traktować różnie - jak ostrzeżenie, jako przedmiot analizy...nie dopatrzyłam się zachęty do zachowań prezentowanych przez głównego bohatera :)
Ludzie którzy manipulują emocjami innych i wykorzystują ich na różne sposoby, nie potrzebują do tego filmów instruktażowych.
Jeśli film zawdzięcza niską ocenę ludziom twojego pokroju i tego typu "argumentom" albo kinomanom od siedmiu boleści, którzy "do końca czekali na akcję" :D to faktycznie pogratulować.
Jeszcze jeden argument żeby nie mieszać się w ocenianie filmów na tym portalu ani nie sugerować cudzymi ocenami (jak widać tysiące much mogą się czasem mylić)

ocenił(a) film na 6
KotArystokrata

Ludzie specjalnie zaniżają oceny. Jeśli tylko oglądać te po ponad 8 nie obejrzałbym małych "arcydziełek".

ocenił(a) film na 6
wmbco

Dokładnie. Jest dożo fajnych filmów z Sundance mających niskie średnie oceny. Nie warto się tym sugerować przy wyborze. Ani wysoką średnią, tylko tym co się lubi. W moim przypadku to filmy z Sundance, które czasem przy bardzo niskim budżecie bywają super.

ocenił(a) film na 6
skydancer_filmweb

Tak patrząc nie byłoby co oglądać, gdyż w większości filmów znajdziemy kogoś kto źle robi.

wmbco

ja bym mimo wszystko radziła dać szansę (trzeba poświęcić nieco więcej czasu by zorientować się co jest nie tak z bohaterem i na ile jest zakłamany). Odradzałabym wielbicielom brawurowej, wartkiej akcji. Doradzała - osobom które lubią analizować wypowiedzi postaci i obserwować ich działania oraz wielbicielom filmów psychologicznych. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones