PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517818}
5 833
chce zobaczyć
Sinatra
powrót do forum filmu Sinatra

Kiedyś jadłem z Martym czosnek w Algierii i podrzucił mi wtedy płytkę z wersją beta tego filmu.
Powiedział, że to będzie jego najlepszy film od czasu "Hugo i jego wynalazek".

MovieGeek96

Szkoda, ze cebuli nie jedliście razem :)

paulinka247

Marty nie przepada za cebulą ja w sumie też nie jestem jakimś wielkim fanem tego warzywa. Co ciekawe marty proponował mi kiedyś
rolę statysty w tym filmie miałem grać drzewo ale niestety odmowiłem bo nie miałem wolnych terminów.

MovieGeek96

Szkoda, moze by to była życiowa rola :)

paulinka247

Życiowa rola byłaby gdyby zagrał drzewo w "Drzewie życia". XD Wiem, suche. XD

Dimond

no suche

Dimond

Zaśmiałem się XD

Jachu95

Brawo

Mateo0614

Po co się czepiasz typie?

MovieGeek96

Dawno się tak nie uśmiałem kozak jesteś!

MovieGeek96

A ja napisałem Pulp Fiction. Tylko dałem Tarantino, żeby mógł coś zarobić.

MovieGeek96

Czy to bylo w Aldzazair?chyba was widzialem,pamietam ze rozmawialiscie po polsku(nie wiedzialem ze Martin zna polski) Scorsese siedzial tylem do mnie dlatego go nie rozpoznalem,taka okazja zeby go poznac przeszla obok nosa.

MovieGeek96

Ja pamiętam jak piłem zielona herbatę ze Spielbergiem w Kenii i mi wtedy dał taką płytkę z wersją omega jego War Horse i powiedział że to będzie jego kolejny film o wojnie. Cudowne czasy. Powiem wam, wersja omega była wyśmienita, wciąż ją mam, trzymam ja w pudełku od Nowej Nadziei które dostałem od Georga Lucasa.

MovieGeek96

Ja z kolei nie tak dawno spotkałem Brada Pitta na stacji metra Kensington Stage w NY. Bardzo sympatyczny i normalny facet, zamieniliśmy kilka słów. Jechał naprawic gniazdko do kolegi...

MovieGeek96

A ja zagrałem więzienie w którym siedział Scofield.

Adin93

A mogłeś zagrać jego prawą dłoń... :)

Dragit17

Którą? Scorsese ma dwie prawe dłonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones