film

Singielka z L.A.

Slightly Single in L.A.
2013
1 godz. 28 min.
4,7 3 557
ocen
4,7 10 1 3557
Niemająca szczęścia w miłości Dale spotyka dawnego przyjaciela - rockmena Zacha, z którym ma nadzieję stworzyć udany związek. więcej mniej
Singielka z L.A. zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Młoda, atrakcyjna Dale Squire (Lacey Chabert) mieszka w Los Angeles. Zajmuje się produkcją seriali telewizyjnych, a wolne chwile spędza ze swoimi przyjaciółmi na imprezach w nocnych klubach, wspólnych piknikach i wycieczkach. Szczęście nie sprzyja jej tylko w miłości. Po kilku nieudanych związkach, kobieta przestała się angażować, wdającMłoda, atrakcyjna Dale Squire (Lacey Chabert) mieszka w Los Angeles. Zajmuje się produkcją seriali telewizyjnych, a wolne chwile spędza ze swoimi przyjaciółmi na imprezach w nocnych klubach, wspólnych piknikach i wycieczkach. Szczęście nie sprzyja jej tylko w miłości. Po kilku nieudanych związkach, kobieta przestała się angażować, wdając się jedynie w niezobowiązujące romanse. Nagle w jej życiu pojawia się dawny przyjaciel, muzyk Zach (Kip Pardue). Ich wzajemna sympatia z czasem przeradza się w poważniejsze uczucie.

studio
Game Face Entertainment / Helios Productions (II) / Imprint Entertainment / więcej
tytuł oryg.
Slightly Single in L.A.
inne tytuły
Pierwotnie to Rumer Willis miała wcielić się w rolę Dale, lecz wypadła przed startem produkcji i została zastąpiona przez Lacey Chabert.
Film kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA) i Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Może nie każdego aktora znamy z nazwiska ale twarze się kojarzy. Ukazali społeczność LA w sposób prześmiewczy ale w ramach dobrego gustu. Dużo gorsze komedie mają lepsze oceny. Film może nie jest górnolotny ale przyjemnie się ogląda.

  • 6/10

   johnfifa ocenił(a) film na 6

   Nie byl znowu az taki zly bo juz gorsze widzialem. Na raz mozna zobaczyc.

   • beznadzieja

    przytulanka ocenił(a) film na 1

    oglądam często i lubię komedie romantyczne ale tego kiczu nikomu nie polecam. zero pomysłu, wielkie nudy i śmieszne problemy. każda z tych niuń działa mi na nerwy.

    1
    • masakryczna kiła

     lypnynamaxa ocenił(a) film na 1

     rzadko komentuje ale to....straszny syf, poziom Joli R. tu nie ma nic, zdjęć, gry aktorskiej, muzyki, nawet pop, odrobiny show...za taką nędzę powinni karać

     1
     • Wielka zaleta to:

      grzeg24e ocenił(a) film na 2

      Film ma jedna wielką zaletę! Szybko się na nim usina!!!