In Her Shoes

2 godz. 10 min.
6,4 28 494
oceny
6,4 10 28494
5 581
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":127996,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/In+Her+Shoes-2005-127996/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Siostry
  • Fellina ocenił(a) ten film na: 8

Postac grana przez Toni Collette rzeczywiście nie jest zbyt piękna, ale dlaczego ciągle ktoś podkreślał jaka jest gruba? Przecież ona w żaden sposób nie jest otyła! Nie ma może rozmiaru XS, ale to zupełnie normalna sylwetka o widocznej talii, nie zachudzona i taka jak wygląda przeciętna kobieta! Nie rozumiem tego. Jesli miałoby to być wiarygodne, aktorka powinna przytyć jeszcze co najmniej z 10 kilo, bo dla mnie jest najzupełniej normalna i atrakcyjna.

• Fellina baby swoje rozważania na temat wagi zostawcie poza filmwebem, pocieszajcie sie na forach dla grubasek albo smigajcie na siłownie, a przekaz filmu był oczywisty

• Fellina ocenił(a) ten film na: 8

guga_buzka Nie jestem grubaską, a moje pytanie jest jak najbardziej związane z filmem.
    W książce Rose nosiła rozmiar 44, trudno odnieśc to do postaci w filmie.

• Ellie273 ocenił(a) ten film na: 6

Fellina Wiele kompleksów nie ma odbicia w rzeczywistości. I jest to właśnie jeden z przekazów tego filmu.

• Fellina Ciemne włosy, brak makijażu, nietwarzowe swetry oraz okulary = paszczur
    Blond, szpilki, mocny make up, dekolt, biżuteria = laska

• Brumhilda Mierzysz atrakcyjność kolorem włosów?

• Brumhilda Nawet jakby Toni odchudzić i ufarbować na blond, wymalować i ubrać elegancko to ona nie będzie sexy. Bo nigdy nie była atrakcyjną kobietą. Nie zrobisz z Harveya Keitla Brada Pitta.

• Fellina Wg mnie chodziło o to, iż jest zgorzkniała i opryskliwa z powodu swoich kompleksów. Sądze, że siostra chciała jej prz***ać dlatego tak ją nazwała bo wiedziała, że ją to zaboli.

• Innna ocenił(a) ten film na: 6

Fellina Odpowiedź jest prosta. Była przy kości jako nastolatka, tak samo jak aktorka z jednym ze swoich pierwszych popularnych filmów.

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

Innna dokładnie tak, za młodu była puszysta i lubiła podjeść, z wiekiem schudła, ale nie została miss prawników. Mimo normalnej figury, kompleksy z przeszłości pozostały

• Pearl78 ocenił(a) ten film na: 7

Fellina Jak dla mnie to właśnie Rose była najfajniejszą postacią w filmie. Uroda to pojęcie względne. Ja akurat bardzo lubię to aktorkę - i jej grę aktorską a i do wyglądu nie można się doczepić.

• Pearl78 Zgadzam się. Wg mnie inteligencja i sarkastyczny humor czynią Rose 10x bardziej pociągającą od długonogiej Cameron Diaz:)

• użytkownik usunięty

Pearl78 "Ja akurat bardzo lubię to aktorkę - i jej grę aktorską a i do wyglądu nie można się doczepić."

racja

" Wg mnie inteligencja i sarkastyczny humor czynią Rose 10x bardziej pociągającą od długonogiej Cameron Diaz:)"

i ponownie racja

a poza tym kto powiedział, że Cameron jest ładna (wiem, że to pojęcie subiektywne) ale
    kiedy była duuużo młodsza to jeszcze uszła w tłumie
    a dodatkowo kobieta z płaskim tyłkiem i małymi piersiami - no litości - to na pewno nie jest mój
    typ - wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że to jakiś transwestyta - chaaa.

pozdro