Sisters

1 godz. 58 min.
5,6 21 194
oceny
5,6 10 21194
5 896
chce zobaczyć
5,0 6
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":6}
{"type":"film","id":709351,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Sisters-2015-709351/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Siostry
  • lupus198116 ocenił(a) ten film na: 8

Dialogi dialogi i jeszcze raz dialogi.Teksty są takie że boki zrywać!Oczywiście że są głupiutkie sceny ale nie psują filmu nie jest ich zbyt wiele!Dobrze się bawiłem w ten sobotni wieczór dlatego polecam wam go w 100% !

• lupus198116 Nie oglądać ,film idiotyczny aż zęby bolą. Idealny dla widza legitymujacego się poziomem średnio rozwiniętego neandertalczyka którego zaangażowanie kinematogrficzne jest dramatycznie niskie.

Bokciu Taaaaak ale ''Sens życia Monty Pythona'' który oceniłeś na 9 jest mega mądry TAK JAK TY sieroto z wodogłowiem!

• lupus198116 Tylko potwierdziłeś swój poziom intelektualny porównując to "dzieło" do Monty Pythona". Musisz być faktycznie mocno ograniczony skoro widzisz w nim tylko absurdalny żart ,swoją drogą jakże genialny. Zestawienie tych dwóch produkcji jest wielce niefortunne, rzekłbym nawet iż jest pewnym nadużyciem ze strony tak "wytrawnego" widza.

Bokciu Wracaj do bramy cieciu bo ci złom kradną!Wytrawny cie ciuch z ciebie a to dobre hehe!

• lupus198116 Wybitny troglodyta z Ciebie...buraczku.

• djrav77 ocenił(a) ten film na: 4

Bokciu Wszedłem na ''ostatnio oglądane'' przez powyższego delikwenta, choć nie powinienem tego robić tak prawdę mówiąc, i co ja widzę?
    Ja widzę brak KONSEKWENCJI(!!!!), a przede wszystkim kogoś, kto nie potrafi racjonalnie ocenić danego filmu. Skoro to dziadostwo ocenia się na 8, a inne dziadostwo, które jest jednak mniejszym dziadostwem na ...1, to jak to można inaczej określić heee.
    Poza tym teksty w poprzednich wpisach też mogą trochę powiedzieć... :D
    Co do ''Sióstr'', to chyba tylko reżyserię i błazeńską, ale jednak, grę aktorską, można ocenić pozytywnie. Cała reszta.... Brak słów.

• kryslav ocenił(a) ten film na: 7

Bokciu Uwielbiam Monty Pythona, jest genialny, ale Siostry były całkiem spoko.

• cyfrowy_baron ocenił(a) ten film na: 3

lupus198116 Monty Python ma świetny, wysublimowany humor. Zupełnie różnych od głupich i pozbawionych lotu pseudo-żartów, jak w tym filmie.

• little_emm ocenił(a) ten film na: 2

lupus198116 dialogi takie, że boki zrywać? to chyba nie o tym filmie, coś ci się musiało pomylić. ten obraz zamiast śmiechu wywołał u mnie zażenowanie

• Fistaszek_jm ocenił(a) ten film na: 2

little_emm mam takie samo zdanie, żenada całkowita

• cyfrowy_baron ocenił(a) ten film na: 3

lupus198116 Ocena wcale nie jest zaniżona. Po prostu na większości widzów film wywarł kiepskie wrażenie i stąd niska ocena - więcej jest ocen negatywnych niż pozytywnych.

• grapaula ocenił(a) ten film na: 10

lupus198116 potwierdzam ,ogladac i samemu ocenic