PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709351}

Siostry

Sisters
5,6 21 896
ocen
5,6 10 1 21896
5,0 8
ocen krytyków
Siostry
powrót do forum filmu Siostry

Dialogi dialogi i jeszcze raz dialogi.Teksty są takie że boki zrywać!Oczywiście że są głupiutkie sceny ale nie psują filmu nie jest ich zbyt wiele!Dobrze się bawiłem w ten sobotni wieczór dlatego polecam wam go w 100% !

lupus198116

Nie oglądać ,film idiotyczny aż zęby bolą. Idealny dla widza legitymujacego się poziomem średnio rozwiniętego neandertalczyka którego zaangażowanie kinematogrficzne jest dramatycznie niskie.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Taaaaak ale ''Sens życia Monty Pythona'' który oceniłeś na 9 jest mega mądry TAK JAK TY sieroto z wodogłowiem!

lupus198116

Tylko potwierdziłeś swój poziom intelektualny porównując to "dzieło" do Monty Pythona". Musisz być faktycznie mocno ograniczony skoro widzisz w nim tylko absurdalny żart ,swoją drogą jakże genialny. Zestawienie tych dwóch produkcji jest wielce niefortunne, rzekłbym nawet iż jest pewnym nadużyciem ze strony tak "wytrawnego" widza.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Wracaj do bramy cieciu bo ci złom kradną!Wytrawny cie ciuch z ciebie a to dobre hehe!

lupus198116

Wybitny troglodyta z Ciebie...buraczku.

ocenił(a) film na 4
Bokciu

Wszedłem na ''ostatnio oglądane'' przez powyższego delikwenta, choć nie powinienem tego robić tak prawdę mówiąc, i co ja widzę?
Ja widzę brak KONSEKWENCJI(!!!!), a przede wszystkim kogoś, kto nie potrafi racjonalnie ocenić danego filmu. Skoro to dziadostwo ocenia się na 8, a inne dziadostwo, które jest jednak mniejszym dziadostwem na ...1, to jak to można inaczej określić heee.
Poza tym teksty w poprzednich wpisach też mogą trochę powiedzieć... :D
Co do ''Sióstr'', to chyba tylko reżyserię i błazeńską, ale jednak, grę aktorską, można ocenić pozytywnie. Cała reszta.... Brak słów.

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Uwielbiam Monty Pythona, jest genialny, ale Siostry były całkiem spoko.

ocenił(a) film na 3
lupus198116

Monty Python ma świetny, wysublimowany humor. Zupełnie różnych od głupich i pozbawionych lotu pseudo-żartów, jak w tym filmie.

ocenił(a) film na 2
lupus198116

dialogi takie, że boki zrywać? to chyba nie o tym filmie, coś ci się musiało pomylić. ten obraz zamiast śmiechu wywołał u mnie zażenowanie

ocenił(a) film na 2
little_emm

mam takie samo zdanie, żenada całkowita

ocenił(a) film na 3
lupus198116

Ocena wcale nie jest zaniżona. Po prostu na większości widzów film wywarł kiepskie wrażenie i stąd niska ocena - więcej jest ocen negatywnych niż pozytywnych.

ocenił(a) film na 10
lupus198116

potwierdzam ,ogladac i samemu ocenic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones