film

Sir Alex Ferguson: Never Give In

2021
1h 49m
7,5 1 142
oceny
7,5 10 1 1142
Dokument przedstawia portret życia jednego z najwybitniejszych menedżerów w historii futbolu: Sir Alexa Fergusona. Zobacz pełny opis
Sir Alex Ferguson: Never Give In zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Szczery i głęboko osobisty film dokumentalny o życiu sir Aleksa Fergusona, od jego młodości w rodzinie robotniczej z Glasgow aż po karierę jednego z największych menedżerów piłkarskich wszechczasów. Podczas rekonwalescencji po wylewie krwi do mózgu w 2018 roku sir Alex opowiada synowi ze szczegółami o barwnych dziejach swojego życia iSzczery i głęboko osobisty film dokumentalny o życiu sir Aleksa Fergusona, od jego młodości w rodzinie robotniczej z Glasgow aż po karierę jednego z największych menedżerów piłkarskich wszechczasów. Podczas rekonwalescencji po wylewie krwi do mózgu w 2018 roku sir Alex opowiada synowi ze szczegółami o barwnych dziejach swojego życia i kariery, w tym o legendarnej 26-letniej kadencji na stanowisku menedżera Manchesteru United. Film wyreżyserowany przez syna sir Aleksa, Jasona Fergusona, to głęboko poruszająca opowieść o niezwykłej sile pamięci.

studio
DNA Films / Passion Pictures
tytuł oryg.
Sir Alex Ferguson: Never Give In
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film miał swoją światową premierę 31 mają. Może warto by już odblokować możliwość oceniania...

Świetny film. Czuję jedynie niedosyt, że nie zostały pokazane bardziej wnikliwie losy kariery trenerskiej Alexa, a w szczególności wydarzenia z XXI wieku.

Świetny 9/10

ocenił(a) film na 9

Dla fanów MU i ogólnie piłki ale w szczególności Fergusona i jego wielkich dokonań bo to o nim jest ten dokument, jak dla mnie świetny, praktycznie od samego początku do końca bardzo ciekawy, wręcz wzruszający, zdecydowanie warto zobaczyć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones