PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 008
ocen
6,9 10 1 121008
5,6 11
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Ech..

ocenił(a) film na 7

"To ja znalazłem złote miasto, ja.. I nikt się nie dowie".. To absurd, niczego nie znalazł. Powiedział, że chce, aby jego nazwisko zostało zapamiętane dla potomnych.. Że chce coś znaczyć w historii.. I posłużył się innymi ludźmi inaczej nie miałby szans na znalezienie jakiejkolwiek wskazówki a co dopiero samego miasta.
To totalny absurd. Grożenie, broń, opłaceni ludzie.. Pieniądze.. Niczym się nie wyróżnił, poza listem który zachował się w rodzinie kompletnie nic z siebie nie dał względem dotarcia do złotego miasta.
Pokierował tak akcję, aby ktoś to zrobił za niego.. i to za darmo, pod groźbą śmierci. Przykro mi ale totalnie "dupnie" pokierowana fabuła.. Poza tym wątek właściwie identyczny był w jedynce tylko "Pan zły" w pierwszej części kierował się wyłącznie chęcią wzbogacenia się. Tak samo - groźby, broń i kasa. Przykro mi ale słabo. Rozumiem, że w takim kinie jakoś trzeba poprowadzić wątki stąd te elementy miłosne, rodzinne..aby jakoś minęły te dwie godziny. Mimo sympatii do "Skarbu narodów" ten przedstawiony powyżej wątek jest dla mnie totalnie idiotyczny i zsuwający film na niższy poziom. :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones