Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets

2007 2 godz. 4 min.
7,0 118 628
ocen
7,0 10 118628
5 901
chce zobaczyć
{"rate":4.25,"count":4}
{"type":"film","id":238851,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/National+Treasure%3A+Book+of+Secrets-2007-238851/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic
  • sciupi92 ocenił(a) ten film na: 7

Mam takie małe pytanko odnośnie tek książki. Pytanie dotyczy tylko filmu :) Wg filmu o egzystencji owej księgi wiedziała tylko głowa państwa. Prezydent dostawał ja od poprzedniego i tak dalej. JF Kennedy został zamordowany w 1963 roku. Skąd następny prezydent - L.B. Johnson o niej wiedział? W filmie każdy prezydent przechowuje księgę gdzie indziej. Także nawet Eisenhower - poprzednik Kennediego nie wiedziałby gdzie księga jest przechowywana.

• Daniels_88 ocenił(a) ten film na: 7

sciupi92 Trochę po dłuższym czasie odpowiem. Właśnie jestem świeżo po ponownym obejrzeniu i już odpowiem na pytanie. Jest scena gdzie o księdze wie jeden z szefów (bądź wysokich funkcjonariuszy) FBI, który po otrzymaniu informacji o porwaniu prezydenta od razu kojarzy, kto co porwał i gdzie sie udał. Być może tak bylo w tym przypadku, którym opisujesz i w podobny sposób następny prezydent po J.F.K otrzymał księgę prezydentów.

• Daniels_88 ocenił(a) ten film na: 7

Daniels_88 *kto go porwał*

• Uh_Huh ocenił(a) ten film na: 5

Daniels_88 Przecież porwał go główny bohater, to oczywiste!