PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 087
ocen
6,9 10 1 121087
5,8 12
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Stars and Stripes;d

ocenił(a) film na 5

...i wtedy wpadliśmy na pomysł liczenia flag amerykańskich w tym filmie;d Uzgodniliśmy, że ta sama flaga pokazywana na kolejnych ujęciach liczy się za każdym razem, oraz że musi być widać tak na oko co najmniej połowę flagi. Skrupulatnie licząc, wyszło nam 39 flag. Co w sumie troszkę nas rozczarowało (jak mówi staropolskie przysłowie: minimum 40 amerykańskich flag robi dobry film;d - a 39 wiosny nie czyni;d). Cóż, mogliśmy się mylić... Tylko że obawiam się, że nie jesteśmy w stanie oglądąć tego filmu po raz drugi, więc jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i spróbował policzyć też te flagi to bylibyśmy wdzięczni;d;d;d

użytkownik usunięty
buu_2

10/10 :) Ja się nie podejmuję. Po filmie "Patriota" mam alergię.

ocenił(a) film na 7
buu_2

To po cholerę oglądacie takie filmy!!?? Patrzcie sobie na polskie filmy i liczcie polskie flagi. Wkurza mnie takie coś - obejrzy jeden z drugim amerykański film i potem płacze, że w filmie są amerykańskie flagi, co może mają być rosyjskie?!

MJ__forever

Chyba raczej nie płacze, tylko zbija się z przesadzonego amerykańskiego "patriotyzmu" xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones