PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92697}

Skeczu z papugą nie będzie

Parrot Sketch Not Included: Twenty Years of Monty Python
8,1 15 071
ocen
8,1 10 1 15071
7,8 8
ocen krytyków
Skeczu z papugą nie będzie
powrót do forum filmu Skeczu z papugą nie będzie

w przeciwieństwie do Johna Cleese udowodnić , że jest słabym komikiem i brak mu pomysłów. Spodziewałem się jakiegoś urozmaicenia albo coś doda od siebie. Jeśli ktoś oglądał nie jeden raz "Latający Cyrk Monty Pythona" nie ma sensu tracić czasu na to. Jeśli nie oglądałeś wczesniej Monty Pythona to warto zobaczyć. Ja już te skecze widziałem co najmniej po pięć razy każdy dlatego pozostawiam bez oceny. Nie wiem czy to było złożenie hołdu czy co :P

galcius

Jak dla mnie wyglądało to raczej jak próba 'odświeżenia' skeczy, co jest absolutnie niepotrzebne, Steve Martin żałosny. Z sympatii do pythonów 8/10.

ocenił(a) film na 6
galcius

Dla samych skeczy Pythonów można obejrzeć ale nie dla Martina, który nie wniósł tam NIC świeżego (w sumie to żaden z niego komik, bo co film z jego udziałem to kicz).

ocenił(a) film na 7
galcius

Potraktowałem ten filmik jako po prostu wybór najlepszych skeczy i uważam ten wybór za trafny. Sam Martin rzeczywiście słabo

chemas

Nie było w serialu meczu filozofów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones