Ukazuje w delikatny i niezwykle finezyjny sposób, chyba najbardziej odrażającą formę przestępstwa jaką jest wykorzystywanie seksualne dzieci.
Ten krótkometrażowy film jest utrzymany w konwencji baśni, ale jednocześnie stanowi część kampani społecznej przeciwko pedofilii. Polecam stronę: http://www.stopthecandyshop.com/
Obejrzeć można tu:
http://niezlekino.pl/2011/04/05/sklep-ze-slodyczami-short
chciałam podziękować; jakoś przypadkiem, najpewniej z nudów, weszłam na Twoj profil i moją uwagę zwrócił plakat tego filmu (miałeś go w ostatnio oglądanych). pewnie inaczej bym się o nim nie dowiedziała, także bardzo dziękuję (także za oba linki). wspaniały film, piękny od strony estetycznej a równocześnie (przede wszystkim) w delikatny, jak piszesz, sposób poruszający tak wstrząsający temat.
Dzięki za miłe słowa.
Cieszę się, że ten film wzbudził Twoje uznanie.
Podobało mi się także Twoje stwierdzenie: "najpewniej z nudów, weszłam na Twoj profil"
:))