PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151081}

Skok na kasę

Mad Money
6,6 8 277
ocen
6,6 10 1 8277
Skok na kasę
powrót do forum filmu Skok na kasę

Bardzo dobry film oceniam go 8/10 zaskoczył mnie tą "innością" ukazania kradzieży bankowej bo nie było tak standardowo jak w innych filmach gangsterzy, nieprawdopodobne akcje, same ponure miny itp. oczywiście w tym filmie tak jak w pozostałych to okradanie banków jest zbyt piękne żeby było prawdziwe ale przynajmniej zostało inaczej ukazane- w sposób komediowy ale z umiarem. Pozytywnie zaskoczyła mnie Katie Holmes która znakomicie zagrała swoją rolę mozna by powiedzieć że była w tym filmie bardzo naturalna --zwariowana osobowość przyciągająca uwagę . Film Bardzo Dobry Gorąco Polecam !!!!

ocenił(a) film na 8
matiknych

Zgadzam się z przedmówcą :) Lekka komedyjka warta obejrzenia :) Katie Holmes - faktycznie, również i mnie zaskoczyła. Chyba pierwszy raz widziałam film, gdzie wcieliła się w taką rolę. Rozwaliła mnie swoimi wygibasami, gestami, minami wściekając się w rytm muzyki grającej jej w słuchawkach ;D I to 'palenie frana' jak wychodzili jacyś krawaciarze z windy - na chwilę ogar,a po sekundzie ponowny odlot z muzyką w uszach ;D Queen Latifah - uwielbiam ją, podoba mi się w każdym filmie - jej odzywki i ton głosu, haha mega! Ogólnie film "Skok na kasę" oceniam na 8/10, obrabowanie banku pokazane w trochę inny sposób - zabawny jak dla mnie :) Polecam ;-)

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones