PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34743}

Skowyt

The Howling
6,0 2 783
oceny
6,0 10 1 2783
6,0 3
oceny krytyków
Skowyt
powrót do forum filmu Skowyt

Najlepsza z części

użytkownik usunięty

zdecydowanie! A i tak mogło być lepiej.Niezłe efekty i historia , wykonanie tez nie najgorsze.polecam.

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie najlepsza część serii.

ocenił(a) film na 9
anonimowy

Jak dla mnie najlepszy film o wilkołakach, oraz jeden z najlepszych horrorów, jakie kiedykolwiek widziałem. Wspaniały klimat, świetne efekty specjalne, muzyka i odrobina czarnego humoru składają się na doskonały horror. Ja stawiam bez wahania 10/10. DO tego dochodzi jeszcze ogromny sentyment do tego filmu oraz do innych produkcji z tamtego okresu. Jest jeszcze kilka innych wybitnych filmów o wilkołakach, ale ten jest absolutnym numerem 1.

Póki co nie miałem okazji obejrzeć kontynuacji "skowytu". Z chęcią jednak je obejrzę, bo film uważam za bardzo dobry. Las, wycie wilków i te "urwane" wspomnienia głównej bohaterki dają według mnie świetny efekt. Sceny przeobrażeń - świetne, kilka razy później (po obejrzeniu filmu) jeszcze do nich wracałem. Do serii (jak i do tej konkretnej części) jeszcze na pewno wrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones