Film

Two If by Sea

1996 1 godz. 32 min.
5,8 1 098
ocen
5,8 10 1 1098
461
chce zobaczyć
{"id":"11279","linkUrl":"/film/Skradzione+serca-1996-11279","alt":"Skradzione serca","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/12/79/11279/7209319.2.jpg"}
Frank i jego dziewczyna, Roz, kradną wartościowe obrazy. Chcą je sprzedać na wyspie u wybrzeży Nowej Anglii, jednak pojawiają się komplikacje.

Frank i jego dziewczyna chcą wreszcie skończyć z nieustabilizowanym życiem, jakie prowadzą i zrobić ostatni skok - ukraść wartościowe obrazy. Wyjeżdżają na wybrzeże, gdzie zamierzają je sprzedać. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.

boxoffice
$10 658 278 w USA
na podstawie
Ann Lembeck (materiały do scenariusza, historia) / Mike Armstrong (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
studio
Morgan Creek Productions
inne tytuły
Stolen Hearts Wielka Brytania Irlandia
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w następujących miastach: Halifax, Hantsport, Lunenburg, Windsor, Wolfville (Kanada) oraz na wyspie Nantucket (Massachusetts, USA).
Podczas kręcenia filmu Sandra Bullock odkryła, że ma alergię na konie.
Okres zdjęciowy trwał od 30 kwietnia do 26 czerwca 1995 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mam poczucie zmarnowanego czasu

  zwichrowaniec ocenił(a) film na

  Słabo wyreżyserowany, choć element kryminalny był przyciągający. Przez pół filmu myślałem, że tajemniczy klient jest zaginionym złodziejem, później, że zleceniodawca Franka... finału nie odkryję :) Cała reszta jest jednak słabiutka, choć Sandra Bullock stara się jak może. Swoją drogą ... więcej

  3
  • 7/10

   Kicaj1992 ocenił(a) film na

   Podobał mi sie ten film , polecam do obejrzenia :) No i świetna rola Denisa :p

   3
   • arcydzieło

    herkules5_56

    bardzo dobra komedia 10/10.

    2
    • 7/10...

     użytkownik usunięty

     Lekka i przyjemna komedia. W wolnej chwili można zobaczyć. Ode mnie 7/10. ------------------------------ ----------------------------- Zapraszam na mojego bloga: http://www.filmweb.pl/user/Tho mass Znajdziesz tam między innymi listę ostatnio oglądanych przeze mnie filmów wraz z opiniami i ocenami. ;)

    • Two If by Sea

     użytkownik usunięty

     czy ktoś mi wyjasni dlaczego ten przysiadka napisal że tytuł tego filmu to ,a nie tak jak jest to w oryginale i nawet na tej fotografii umieszczonej w rogu "Two If by Sea" !!! Czy ktoś to może w koncu poprawic??? ...nie to że się czepiam ale pół godziny szukalem tytułu tego filmu!!!!

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.