PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9592}
7,1 2 729
ocen
7,1 10 1 2729
Skutki noszenia kapelusza w maju
powrót do forum filmu Skutki noszenia kapelusza w maju

Zawiodłem się

ocenił(a) film na 5

Ten film nie spodobał mi się chyba z powodu nadmiaru "ciepłoty" i "słodyczy". Bardzo lubię filmy ciepłe, spokojne i przyjemne. Dla mnie te cechy to plus, ale tu odczułem przesyt już po ok. 15 minutach, a potem... zagęszczenie rosło.
Może jestem już za stary. A może nie zachwyciłem się dlatego, że nie jestem małą dziewczynką?...

ocenił(a) film na 5
Wniebowziety

Mam podobne refleksje po obejrzeniu "Skutków...": słodycz - tak, baklava - nie. No i tak samo jak Ty nie jestem małą dziewczynką.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Jak trzeba jakiś film skrytykować, to Krzypur jest pierwszy, ale nie widziałam abyś jakiś film pochwalil, zachwycił się, czy ktoryś Ci się podobał w życiu?

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

To że nie widziałaś, nie znaczy, że nie pochwaliłem, a nawet - zachwyciłem się. Takich filmów jest mało (a wiele oglądam, chyba nawet za dużo), zresztą tak samo jak prawych ludzi. Chciałbym się do nich zaliczać, niestety, na przeszkodzie staje mój nieznośny charakter. Jestem wybredny (mam nadzieję, że nie... wredny).

ocenił(a) film na 5
Wniebowziety

słodki aż mdło. Scenariusz naiwny, schematyczny. Dziewczynki zagrały nieźle, Michnikowski i Kondrat - zawsze z przyjemnością patrzę na ich grę, ale tu  ( jak na nich)  średnio. Możliwe, że tak ich reżyser prowadził.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones