PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326046}

Smaki miłości

Feast of Love
6,9 10 880
ocen
6,9 10 1 10880
4,8 4
oceny krytyków
Smaki miłości
powrót do forum filmu Smaki miłości

Generalnie zastanawiam się, jaki sens miało kręcenie tego filmu, który skądinąd próbuje przekazywać piękne prawdy o życiu, lecz niestety jest to
film nudny jak flaki z olejem. Jeden z bohaterów filmu kończy tragicznie, o
czym dowiadujemy się kilkanaście minut wcześniej.
Poza tym film trąci fałszem, zwłaszcza pod koniec opowieści, kiedy prawie
wszyscy bohaterowie żyją w przyjaźni (!?). Fałsz pachnie więc na kilometr.
Smaki miłości są tak przesłodzone jak tort bezowy, a wiadomo, że z
przejedzenia można dostać mdłości a potem wymiotować. Film więc polecam
wszystkim, którzy mają ochotę na mdłości.
Bez sensu praca aktorów.
Film na mocną słabą "3".
O wszystkim i o niczym, i to wcale nie jest komplement w tym przypadku.

dajmian

Podziwiam was za waszą głupotę. Pisać że w melodramacie jest za dużo prawdy o życiu i fałszu, a o czym chciał byś mieć melodramat o śmiesznych momentach z życia. Tak jak byś pisał że w Harrym Potterze występuję za dużo dzieci, albo że Matrix jest do bani bo za dużo tam akcji i w ogóle to jest do dupy bo główny bohater ma nadprzyrodzone. Jak ci sie nie podoba ten film znaczy że nie przepadasz za melodramatami, trzeba było sobie puścić komedie albo fantasy.

ocenił(a) film na 3
Jaros1993

Oceniam filmy pod względem różnych kryteriów niezależnie od gatunku i wolę sam decydować o tym, co lubię a czego nie. Na szczęście nie oceniam z góry filmu tylko dlatego, że jest horrorem, thillerem czy komedią. Film ma być przede wszystkim dobry.
Poza tym na Filmwebie oceniamy nie oceny filmów, ale sam film (tak gwoli przypomnienia)!!!!
Z Twojej wypowiedzi nie za bardzo wiem, jakie masz odczucia po obejrzeniu "Smaków miłości". Możesz podzielić się swoimi przemyśleniami.
Ps. Generalnie mam otwarty umysł i nie koncentruję się za bardzo nad gatunkiem, więc proszę nie wkładać mi w usta wypowiedzi typu: "Jak ci sie nie podoba ten film znaczy że nie przepadasz za melodramatami". To zbyt łatwa i powierzchowna ocena.
Pozdrawiam Filmomaniaków:-))))

dajmian

Ja lubie romansidła więc film dla mnie był mega. Oglądałem ten film z dziewczyną i przez cały czas siedzieliśmy ucieszeni. Lubie widzieć jak 2 ludzi sie kocha, w tedy zapominam choć na chwilkę o tych wojnach i o tym całym śmiesznym świecie. !! Film nie miał na celu pokazać "piękne prawdy o życiu" tylko właśnie miał pokazać prawdę o życiu nie zależnie czy jest ona piękna czy też szara. Jak czytam Twój komentarz to mam wrażenie że masz jakiś uraz z przeszłości. Czemu film pachnie na kilometr fałszem kiedy bohaterowie żyją w przyjaźni ?? Nie miałeś nigdy przyjaciela, czy jak ??

ocenił(a) film na 3
Jaros1993

Ps. 2. Poza tym chyba się nie zrozumieliśmy do końca. Nigdy nie napisałem, że w tym filmie jest za dużo prawdy o życiu i fałszu. Napisałem - cytuję własne słowa: "film trąci fałszem", oraz że "fałsz pachnie więc na kilometr", a to zupełnie inna kwestia. Więc proszę o uważniejsze czytanie i unikanie nadinterpretacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones