PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Świetny klimat

ocenił(a) film na 6

Świetny klimat - do pewnego momentu. Później przychodzi schemat i mechanika dotycząca niestety prawie każdego horroru. Spodziewałem sie czegoś ciekawszego, a tak przyszło rozczarowanie. Jeśli chcecie się pobać w kinie proponował bym raczej "Prześladowcę".

ocenił(a) film na 7
ArtiQ

ech ach...
hmmm własnie porownanie do przesladowcy, widzialem juz całą serie krwawego lata, kazdy film ma cos innego porówne tutaj filmy gdyby tak zgrac razem moze by wyszedl jeden dobry ? Jesli nie lubicie MIi J. to nie polecam a jesli lubicie to wybierzcie sie na ten film z calej serii najlepszy chyba.
Na prześladowcy czasem sie zasmialem i czasem przestraszylem ale czegos mu brakowało.... wiekszych emocji, takic wlasnie przynajmniej w wiekszej ilosci mialem okazje poczóc w Smakoszu, tylko gdyby tak nie zrobili ze smakosza tego ..... pod koniec filmu. wyszedl jakis s-f a mial byc horror "tylko". chyba wezme sie za robienie filmow albo moze samo poprawianie scenariuszy, czekam na pierwsze propozycje :P Jedno mnie bardo cos denerwuje: dlaczego ci aktorzy wrecz czekaja na swojego wroga w filmach, samo sie pchają nie tyle przez ciekawosc a glupote.

użytkownik usunięty
WIDMO82

reka boga...
nie widzialem jeszcze "reki boga", ale jestem ciekaw czy warto na nia isc...jak sadzisz?

ocenił(a) film na 7

tak
ja gdybym miał zapłacic za bilet to bym nie załował. W kinie chcesz zobaczyc ten film? moze masz inne aktualne propozycje i wahasz sie?

użytkownik usunięty
WIDMO82

dzieki
pojde do kina. na razie tylko to mam w planach.
P.S. Moglbys mi jeszcze powiedziec jedna rzecz - jak moge zalozyc sobie konto na filmWebie? wyslalem im swojego maila, ale jak wpisuje haslo to mi sie wyswietla, ze moj e-mail nie zostal wpisany czy cos w tym stylu.

ocenił(a) film na 7

stronka
dostaleś od filmwebu link aktywacyjny ? to go przekopiuj do przegladarki. potem mozesz edytowac stronke zmieniajac hasło wstawiajac zdjecie i opis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones