PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

9/10

ocenił(a) film na 9

Nie rozumiem dlaczego taka słaba ocena na film webie to jeden z najlepszych horrorow jakie widzialem druga czesc to juz nie to ale jedynka wymiata zajebisty filmik polecam naprawde 9 ode mnie!!!!

ocenił(a) film na 3
rippredd

"to jeden z najlepszych horrorow jakie widzialem"]

To widocznie mało widziałeś :P

Słaba ocena bo i film słaby jak nieszczęście. A zapowiadał się całkiem przyzwoicie. Niestety ze stukniętego i niebezpiecznego kierowcy ciężarówki, twórcy zrobili cholernego nietoperza z dziwnym kołnierzem na paszczy :(

ocenił(a) film na 9
Malakhai

Uwierz mi widziałem naprawde mnostwo horrorów wychowałem sie na Fredim Krugerze itp dla mnie Smakosz jest naprawde bardzo dobry a moze to ty nie wiele horrorów oglądałes:)

ocenił(a) film na 8
Malakhai

a czego się Malakhai spodziewałeś?! "zwykłego kierowcy ciężarówki",który na końcu filmu zostałby po prostu zastrzelony?wersja z "nietoperzem z dziwnym kołnierzem na paszczy" bardziej i mnie odpowiada

ocenił(a) film na 3
Baby_Black27

"a czego się Malakhai spodziewałeś?!"

No właśnie horrory na tym polegać mają (w teorii przynajmniej), żeby widza zaskoczyć, żeby widz niczego nie mógł być pewien. A niestety opcja z maszkaronem, ktory wcina ludzi była najbardziej przewidywalną z opcji. W dodatku ani jego historia, ani nawet wygląd nie były imo w żaden sposób nadzwyczajne :P

rippredd

Mnie tez bardzo się podobał i też dałam mu 9/10 Naprawde się bałam....a scena ze zwłokami na ścianie zostanie już ze mną chyba do końca życia ...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones