PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Głupota totalna...

użytkownik usunięty

Logika postępowania głównych bohaterów, a raczej jej brak, poprostu przeraża. Film jest do bólu głupi, przewidywalny, a do tego jest kompilacją i wariacją na temat wielu filmów grozy i thrillerów wcześniej powstałych. Zamiast klimatu i dobrgo czarnego charakteru mamy kilka obciętych i zjedzonych głów.
Wtórne, nudne, przewidywalne i niesmaczne.

1/10

ocenił(a) film na 2

Zgadzam sie w 100%. Początek jeszcze zdołałem wytrzymać, ale po krótkim czasie głupota scenariusza i gra aktorska po prostu zaczęły mnie fizycznie boleć. Ich psychologiczne motywacje, coś co kierowałoby ich poczynaniami chyba w ogóle nie istniało. Myślałem, że popłaczę sie ze śmiechu jak zatrzymali sie przy dwunasty domu, aby zadzwonić po raz piętnasty, mimo że byli pewni, że morderca jest tuż za nimi. Kolejną salwę śmiechu wywołało pojawienie się skrzydła tego nibymonstrum, a potem ukazanie jego prawdziwego wyglądu. Żal.pl. Takie filmy zabijają. 2/10 (1 punkcik za intrygujący początek)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones