PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Genialny...

użytkownik usunięty

ale do połowy.Świetnie trzyma w napięciu,jest nieprzediwywalny ale później kompletna klapa. Chodzi mi oczywiście o Smakosza. Mogliby się bardziej wysilić. Takiego "stworka" wystraszyłoby się może pięcioletnie dziecko :P
Ale ogólnie pomysł na film dobry, zrealizowany nawet ok. Oczywiście oprócz tytułowego bohatera :D

Właśnie bohater nadaje temu filmowi smaczku :)

ocenił(a) film na 7

Racja, do połowy jest klimat, zagadka, suspens, dalej robi się horror pełną parą, przewidywalny, infantylny, śmieszny (sic!).

ABEL

Jak ten film do połowy jest genialny, to ja jestem Robin Hood.

ocenił(a) film na 9
BRAK_UZYTKOWNIKA

Yahoooo mamy Robin Hooda na portalu ! ! ! !

ocenił(a) film na 6

ja rownież miałam podobne odczucia... pierwsza czesc filmu naprawde dobra. Jednakze motyw niezniszczalnego potwora któremu nagle wyrastaja skrzydła bardzo mnie rozczarował. No coż szkoda .. A mogł to być naprawde dobry film.

użytkownik usunięty

Zgadzam się, do połowy trzyma w napięciu. Nawet się bałam, ale jak już go pokazali to ech...Zawsze tak jest, gdy w horrorze nie pokazują stwora czy czegoś co tam straszy, morduje to się człowiek boi, ale jak już się pojawi, to klapa. Nie straszy tylko śmieszy.
Tak jest w moim przypadku :)

ocenił(a) film na 2

Dla mnie był to jeden z najbardziej żenujących potworów jakie widziałem w kinie. Niezłe było może pierwsze 15 min, a to zdecydowanie za krótko żeby cokolwiek uratować. O rany, jakie to było zabawne kiedy pierwszy raz rozwinął skrzydła. Myślałem, że spadnę z kanapy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones