PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Chciałam sobie ściągnać jakis horror ale nie wiem jaki, szukam jakiegos strasznego a nie obrzydliwego filmu, w ktorym tylko leje sie krew. Doradzcie mi cos ;]

martynka941

Bardzo dobry ,moim zdaniem jest Oszukać Przeznaczenie1,2,3itp oraz inne ciekawe Horrory. W Oszukac przeznaczenie może nie leje sie cały czas krew ale ludzi rozrywa nieźle gina pokoleji naprawde jest na co popatrzeć:D

martynka941

eh.. oszukać przeznaczenie już widziałam, wszystkie części tak samo ring i klątwe ;)

martynka941

'Oszukać przeznaczenie' to ma być horror? Leżałem ciągle pod łóżkiem, bojąc się, kolejnej sceny. [joke]

Dobre horrory, to wg mnie:
'Egzorcysta'
'Egzorcyzmy Emilly Rose' [Anelise Michele - dokument]
Wymienione już przez Ciebie 'Ring' oraz 'Klątwa'.
Można jeszcze dorzucić 'Widmo'.

Sigleik

jak chcesz obejrzec dobry horror to zdecydowanie polecam film Lustra, ewentualnie Unborn (ale ten film nie jest az tak straszny :) jednak mozna obejrzec :)) niedawno jeszcze widzialem nawet niezly film z piramida w meksyku, ale nie przypomne sobie tytułu =] w kazdym badz razie, potrafił trzymac w napieciu =]

martynka941

Moim Zdaniem możesz obejrzec ,,Blair Witch Project''
,,Boogymann''
i taki nawet niezły ,,Droga Bez Powrotu''

Mentor_12

Blair with project próbowałam obejrzeć ale już na początku mnie nie zaciekawił. Może też być Teksańska masakra piłą mechaniczną. leje się tam krew ale ogólnie trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 8
martynka941

"Zejscie","REC","Shuter","Seed-skazany na smierc" a z takich mniej krwistych to moze jak juz ktos wczesniej wspomnial "RING" lub "Droga bez powrotu" A jak i w tych za duzo krwi to moze jakis klasyk jak np "Dziecko Rosemary" albo jakas "Psychoza"?
Wszystkie fajne. Pozdro i milego ogladania.

32ywis

Moim zdaniem najlepszy horror jaki oglądałem to Widmo. Mozecie mi wierzyć lub nie. Jestem fanem horrorów obejrzałem ich kilkadziesiąt i ten najbardziej mnie przeraził i nie tylko. Abowiem film ten ma bardzo ciekawą i niebanalną fabułę. Można sie ostro przestraszyć ale i śledzić ciekawą akcje. Zakończenie filmu jest fenomenalne i nieprzewidywalne. W życiu nie spodziwałem sie tak dobrego zakończenia. Każdy fan horrorów POWINIEN obejżec ten film.

ocenił(a) film na 5
mick121

Zgadza się! Zakończenie w 'Widmie' jest genialne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones