PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Nudny.

ocenił(a) film na 6

W sumie to film jest nudny, praktycznie nic się nie dzieje. W miarę fajne jedynie zakończenie. Najpierw jest napędzana ciekawość widza a później nawet nic nie jest wyjaśnione. Potworek wyglądal wyjątkowo sympatyczni, ale skrzydła to już przegięcie.

dkf

Chyba żartujesz. Nie nudziłem się ani przez minutę na tym filmie. Na początku spodziewałem się horroru klasy D i w sumie wiele zabiegów kazałoby tak ten film określić, jednak w swojej klasie jest bardzo dobry. Wciągający i naprawdę straszny. A ostatnia scena to mistrzostwo.

ocenił(a) film na 6
boolion

Jeśli ten film jest wciągający i jeszcze straszny, to ja jestem chyba księżniczka Alabamy. Już chciałam zobaczyć jakie masz horrory w ulubionych, ale tam niestety pusto. Co do ostatniej sceny to fajna, ale koło mistrzostwa to nawet nie stała. Ciekawie też wymyślone z tymi ciałami na ścianach piwnicy, ale niestety wątek ucięty. Z filmu nic nie wynika, więc dla mnie nic nie warty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones