PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

cool!

użytkownik usunięty

Dzięki temu filmowi uwierzyłem, że można dzis jeszcze nakręcić dobry horror, ponieważ przez jakieś 10 lat szczerze w to wątpiłem. Nie jest to może jeszcze takie mistrzostwo jak "Noc zywych trupów", "Texaska masakra piłą mechaniczną" czy "Evil Dead", ale na pewno krok we właściwym kierunku... Uwielbiam horrory, ale ileż można oglądać filmy o psychopatach w collegach czy natrętnych duchach z sąsiedztwa??? Nareszcie "gore" w swojej czystej postaci!!!!
Ps: jeżeli muzyka w filmie nie zwraca uwagi (nie przeszkadza!) to znaczy że jest dobra!
Ps2: Właśnie trwają prace nad 2 częścią! Czekam z niecierpliwością!!!
Ps3: Jeżeli ktoś jako dobry horror (film) poleca "Resident Evil" powinien nie oglądać niczego poza Pokemonami (bo i tak nie zrozumie)

Gościu, szanuj trochę innych...
Bo ja twierdzę że Resident był o niebo lepszy od Jeepersa. I nie mówie przy tym że jak ktoś poleca Smakosza jako dobry horror (film) to nie powinien oglądać niczego poza Czardziejkami z Księżyca bo i tak nie zrozumie a jeszcza sie ze strachu w gacie zes... Wyrażaj swoje opinie ale nie obrażaj innych, bo jeżeli ktoś ma inny gust od Ciebie nie musi zaraz być idiotą i kretynem.

ocenił(a) film na 2

byłeś na tym filmie?
Hej! Czy ty w ogóle byłeś na tym filmie? Smakosz jest tak głupim, bezmyślnym i infantylnym dziełem jak samo tłumaczenie tytułu oryginalnego. Resident evil to przy nim super film.
I jeszce ta bzdurna piosenka... Litości!!
Zgadzam się z tobą, ze filmy które wymieniłeś są bardzo dobre - takie jak Evil Dead czy Noc żywych trupów. ja też bardzo lubię gore. Ale porównanie Smakosza do tych filmów to już skandal!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones