PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 336
ocen
5,8 10 1 39336
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

koncowka

ocenił(a) film na 7

Kolejny mlodziezowy horror, jednak wybijajacy sie ponad przecietnosc tego typu produkcji.
Nie bede sie rozpisywal o fabule... o co biega mozecie przeczytac w recenzji na stronie (www.film.warka.pl)
Troche podpada pod film drogi. Do tego piosenka "Jeepers Creepers", ktorej wciaz nie moge zapomniec.
Tak, podobalo mi sie, szkoda ze taki krotkii i nie do konca spelniony.
Ale Victor Salva to utalentowany rezyer (m.inn "Bad Company" z Robertsem i "Zagadka Powdera") wiec bede z zainteresowaniem wyczekiwal jego kolejnej produkcji.
Ale najlepsza jest i tak sama koncowka. Rewelacja, wlasnie tak powinny konczyc sie horrory! ;)

użytkownik usunięty
Grail

jeepers creepers sux
Tak durnego i bezsensownego filmu jeszcze nie widzialem . Co w tym widzisz ??? Polaczyli pojedynek na szosie z wszelkimi horrorami klady b,c,d i wyszlo . Zakonczenie jak i strona audio jest beznadziejna.

ocenił(a) film na 2
Grail

fatality
Muzyka byla beznadziejna, wlasciwie o prawie nie zwracala na siebie uwagi, a zakonczenie to tez porazka - nic kompletnie sie nie wyjasnia, i jeszcze ten koles w stroju jak z "planety małp"....

użytkownik usunięty
Nero

ostatnie pytanie
czy tobie wogole podobaja sie jakies filmy? moze lepiej nic nie ogladaj

ocenił(a) film na 2

ostatnia odpowiedz...
...mam nadzieje
teraz to juz pewien, ze sie czepiasz, tylu innym osobom sie ten Smakosz nie podobal, ale Ty musiales akurat do mnie sie przyczepic...
a oto i odpowiedz: jasne, ze podobaja mi sie filmy, nawet mam kilka "ulubionych" ale pewnie nawet o tym nie slyszales. Jesli przyczepisz sie, ze w wiekszosci to sa tam starocie to powiem, ze bardzo mi sie podobal Frailty (Reka Boga) - i co Ty na to?!?!?!
...albo lepiej juz nie odpowiadaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones