Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2 godz. 1 min.
5,1 1 785
ocen
5,1 10 1785
3 169
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":4}
{"type":"film","id":689756,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Snake+Eyes%3A+G.I.+Joe+Origins-2021-689756/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Snake Eyes: Geneza G.I.Joe
  • Na ekranie dobrze byłoby rozbudować drużynę G. I. Joe do Plutonu. Jestem za pozostawieniem tytułowych bohaterów z Dwayne "Rock" Johson-em na czele. Dołączyłbym takie postacie jak Bazooka (wrg. Mel Gibson), Snow-Job (wrg. Sean Mcgowan), Spirit (wrg. Rudy Youngblood), Shipwreck (wrg. Gerard Butler) i Low-light (wrg. Luke Goss). Na stanowisku reżysera dał bym Martin-a Campbell-a :)

  • BlackSpider Mnie najbardziej z wszystkich postaci interesował Snake Eyes i Storm Shadow, chciała bym zobaczyć jak w końcu się godzą i Snake ujawnia twarz, ale znowu nie ściąga maski co pięć minut! Jak to robili inni ninja bo mnie to wkurzało. Po cholerę im maska skoro jej nie noszą? Albo ta scena z 2 części gdzie Storm Shadow leczy się w górach, jeden z jego strażników spada więc on łapie maskę po czym ją ściąga. No gdzie tu logika? Ale chciała bym najbardziej tą dwójkę zobaczyć. I w sumie to tęsknie za Duke Hausser, ale wątpię żeby on zmartwychwstał ( chociaż nigdy nic nie wiadomo ). Nom to moja odpowiedź na temat aktorów nowej części. Oczywiście cała reszta ekipy Joe mile widziana.

  • BlackSpider Jaye!
    ADRIANNE PALICKI rzecz jasna!
    https://www.youtube.com/watch?v=osLZZ4OxfI8

  • BlackSpider Tylko Oczy Kobry. https://m.youtube.com/watch?v=WfV-hApurH0