PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 915
ocen
6,2 10 1 84915
6,5 33
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

Edgar...

ocenił(a) film na 9

To jedna z tych rzeczy, które najbardziej zabolały mnie w filmie.
Curtis był jego przyjacielem, z tego co później się dowiedzieliśmy znał go przez 18 lat(czyli całe życie
Edgara)...
A później zostawił go tylko po to, aby wziąć zakładnika. Niby przyjaciel, ale wolał zostawić drugiego i
wziąć dalej tą babę, a następnie zabić ją pare wagonów później...
Szczerze mówiąc do samego końca(gdy Curtis nie potrafił się zdecydować) myślałam, że wybierze
jednak przyjaciela, ale okazało się, że zostawił go, aby ochroniarz(chyba) go zabił.
Wiem, że na końcu i tak wszyscy(prawie) zginęli, ale jednak zabolało mnie to :/
Co wy o tym myślicie?

ocenił(a) film na 7
Martyna37

Dokładnie zgadzam się z H33L. Przeprowadzając rewolucję trzeba umieć poświęcić jednostkę dla dobra ogółu, nawet jeśli tą jednostką jest bliska dla nas osoba. Kto tego nie umie, kto nie potrafi wycenić co jest więcej warte w danej chwili nigdy nie powinien być przywódcą. Moim zdaniem Curtis postąpił słusznie, zgodnie z tym co wymagało od niego zadanie. Ale to jest tylko moje zdanie. Bo równie dobrze mógł wrócić do przyjaciela i narazić całą operację i wszystkich współtowarzyszy na śmierć. Okazałby się wtedy marnym liderem, ale świetnym przyjacielem.

ocenił(a) film na 5
Martyna37

Jakie mógł mieć szanse ocalić przyjaciela skoro ten trafił w ręce tego zakapiora gdy pomiędzy Edgarem i Curtisem była taka sama odległość jak do Mason? Scena miała raczej pokazać beznadzieję całej sytuacji. Gdyby postąpił inaczej to i tak Edgar zginąłby w pół drogi. Różnica tylko taka, że zabity mógł poczuć się zdradzony przez przyjaciela...

ocenił(a) film na 8
Martyna37

Albo jesteś kochającym przyjaciół ziomeczkiem albo politykiem rewolucjonistą obalającym system. Nie ma półśrodków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones