PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 910
ocen
6,2 10 1 84910
6,5 33
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

Wspaniała, zróżnicowana obsada. Dobry reżyser, ale jakoś ta historia mnie nie rusza. Zalatuje
straszną kichą. Zobaczymy ;-)

ocenił(a) film na 8
Szczepanek

No ale po trailerze zmieniam zdanie. Mocno mnie zainteresował ;)

ocenił(a) film na 8
Szczepanek

Trailer nie jest zły ,ale na chwilę obecną wygląda na to, że wszystkie świetne pomysły zawarte na szkicach koncepcyjnych poszły się pieprzyć. Liczę jednak, że po prostu wszystkiego nie pokazali, a film będzie dobry.

ocenił(a) film na 5
Szczepanek

Film zapowiadał się naprawdę świetnie, również wyczekiwałem z niecierpliwością. Ale po obejrzeniu niestety muszę stwierdzić że film był po prostu głupi. I strasznie jedzie kiczem. Pomysł ma potencjał ale realizacja do mnie nie przemawia. Można by rzecz film jest typowo w Koreańskim stylu. Podobała mi się bardzo Tilda Swinton, Kang-ho Song i Ah-sung Ko, ale reszta filmu kiepsko. Szczególnie elementy masakry i masowego mordu oraz jego alegoria z rybą i siekierą…

ocenił(a) film na 8
karolprg

Nie rozumiem. Najpierw piszesz że jest głupi, a później że w koreańskim stylu. Jak dla mnie to się troszkę wyklucza :P

ocenił(a) film na 5
rychu666

Czyli mówisz że film w Koreańskim stylu nie może być głupi? Może to kwestia perspektywy. Dla mnie był głupi w jakimś tam stopniu, ale może na tym właśnie polega styl koreański i dla Koreańczyków nie jest to głupie. I rzeczywiście więkoszości moich miejscowych znajomych film się podobał, ale niektórzy też uważali że był głupi, a są Koreańczykami. Czyli nie wiem czy cokolwiek to wyjaśnia ;)

ocenił(a) film na 8
karolprg

Nie mówię, że nie może być głupi, tylko zrozumiałem z wcześniejszej wypowiedzi, że koreański == głupi w Twoim mniemaniu. Nieporozumienie krótko mówiąc ;). A na film czekam mimo wszystko z niecierpliwością jako że wierzę w Joon-ho Bonga. Mam nadzieję że kiedyś się doczekam (w Polsce)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones