PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 926
ocen
6,2 10 1 84926
6,5 34
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

We wszystkich recenzjach piszą o wspaniałej grze aktorskiej w tym filmie. Dla mnie główny bohater w ogóle nie ma głębi. W czasie oglądania w ogóle się nie przejmowałem jego losem. Postacie drugoplanowe już dużo lepiej wypadły w tym filmie. Zakończenie denne, bo logicznie rzecz biorąc do niczego nie prowadzi. W kilku recenzjach doczytałem się też, że film kipi od brutalnych scen. Ale tak na dobrą sprawę to były prawdziwa scena walki była tylko jedna (ta z zamaskowanymi). Ew. można też podciągnąć walkę z ochroniarzami zaraz na początku i tą w saunie. Ale takie sceny jak te dwie to spotkamy w pierwszym lepszym kinie akcji. Często oceniam wyżej niż jest średnia ocen na filmwebie, ale w tym przypadku nawet te 6 to dla mnie o wiele za dużo.

Jeśli ktoś bardzo lubi Sci-fi i nie ma już nic innego do zobaczenia, to może spróbować, ale naprawdę w ostateczności

ocenił(a) film na 5
marcinm501

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 3
marcinm501

Cieszę się, że nie tylko ja uważam zakończenie za absurd. Ciekawi mnie jak niby można przeżyć na zewnątrz? Skoro wszystko dopiero odmarza to nie ma tam grama jedzenia ani dobrego schronienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones