PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803764}

Sokół z masłem orzechowym

The Peanut Butter Falcon
7,2 18 094
oceny
7,2 10 1 18094
6,6 21
ocen krytyków
Sokół z masłem orzechowym
powrót do forum filmu Sokół z masłem orzechowym

Trochę naiwny, ale to miłe obejrzeć obraz, który wydobywa to, co najlepsze może być w ludziach - przynajmniej niektórych. Niemalże klasyczny film drogi, gdzie bohaterowie ostatecznie znajdują to, czego szukali w samych sobie. Znajdują też przyjaźń i siebie nawzajem. Ale to też film, który pokazuje, jak należy traktować osoby różniące się od nas, niepełnosprawne - z szacunkiem i powagą. A słuchając ich wiele można się nauczyć o samym sobie i stać się nieco lepszym i mądrzejszym. Na tegorocznych Nowych Horyzontach był film "Dafne", którego bohaterką była również osoba z zespołem Downa. Jeszcze lepszy i jeszcze mądrzejszy. Szkoda, że nie znalazł się w dystrybucji.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Dafne nie widziałem jeszcze,ale ten film jest faktycznie bardzo dobry.Główny bohater i sam film wzbudzają od początku sympatie u widza.Ogląda się go z wielką przyjemnością do samego końca.Oby więc takich filmów powstawało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones