PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30749}
6,3 167
ocen
6,3 10 1 167
Sol Goode
powrót do forum filmu Sol Goode

Bardzo chciałabym zobaczyć ten film. Czytałam, że jest on dobrą komedią. Ale niestety ani w sklepie, ani w wypożyczalni go nie ma (przynajmniej w mojej mieścinie). Tak więc takie WIELKIE zapytanie do osób, które miały przyjemność obejrzeć ten film: gdzie go dopadliście??? Jakieś namiary???

FleurDeLys7

Ja również poszukuje tego filmu..... :P

FleurDeLys7

http://rapidlibrary.com/download_file_i.php?file=3063419&desc=Sol.Goode.2001.DVD RiP.xMacKx.part01+.rar :)

samancik_metal

Ulala :D
tylko jest małe ale... no bo to linki rapidshare a tam niestety nie mam konta pro no i nie mogę od paru tygodni ściągnąć ani jednego pliku. Tak więc będę poszukiwać dalej, na innych serwerach itd.
No chyba, że ktoś by mnie wyprzedził i znalazł wcześniej, to też bym prosiła o cynk ;)
pozdrawiam :))

FleurDeLys7

tak się składa, że mam ten film ;) jednak tylko w wersji angielskiej, ale za to w jednym kawałku i w dobrej jakości. mój email to porcelain.balloon@gmail.com

Bex_

Chyba o przesyłanie emailem nie ma co prosić, bo całe filmy troszkę MB ważą ;/
(ale jakby co mój adres: fleur.de.lys@wp.pl) hehe :D

Może jakieś namiary na film masz???
Pozdrawiam ;]

samancik_metal

Mam pytanie. Ściągnęłam film w tych kawałkach i żeby rozpakować muszę wprowadzić hasło dla pliku Title_01.avi, wie ktoś co mam tam wpisać? Z góry dzięki za pomoc :)

ocenił(a) film na 5
jagoda1991

mam ten sam problem .. jakie jest hasło? ;)

araigneey

www.filecatchers.com oto hasło :) Niedługo będą polskie napisy mojego wykonania, czekajcie cierpliwie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones