PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9658}
5,1 143
oceny
5,1 10 1 143
Something Evil
powrót do forum filmu Something Evil

Złe Moce

ocenił(a) film na 5

W telewizji był wyświetlany pod tytułem "Złe Moce" w latach 90-tych. Szukałem go ostatnio dość długo bo jako ok 11-latka mnie wtedy nieźle wystraszył, niestety tytułu "Złe Moce" nie było dosłownie nigdzie... W końcu na jakimś forum ktoś powiązał tytuły i go namierzyłem. Niestety jak większość filmów obejrzanych po latach, dziś już nie był straszny... ale jakiś sentyment pozostał.

perish

"Złe moce" był emitowany w '87r. A pamiętasz może jeszcze jakieś tytuły z tamtych lat, oczywiście mam na myśli kino grozy.

ocenił(a) film na 5
ozric111

Pamiętam też film "Rok 2070", taki horror/sf. Niestety sytuacja identyczna jak powyżej. Pewnie polski tytuł zupełnie odbiegał od angielskiego.

perish

A kiedy był emitowany ?

ocenił(a) film na 5
ozric111

miałem go na VHS, czyli w erze odtwarzaczy video

perish

Tu mi na myśl przychodzi jedynie Total recall z Arnoldem S.

ocenił(a) film na 5
ozric111

niestety nie, nie grał tam żaden znany aktor (przynajmniej nie pamiętam)

ocenił(a) film na 5
perish

prędzej czy później się na niego natknę i podam tytuł :D

perish

Ja z chęcią bym też oglądnoł ale nie mogę tego filmu znaleźć. I tu prośba do Ciebie dała byś namiary?

ocenił(a) film na 7
perish

Masz może jakiś link prowadzący do tego filmu w wersji z polskimi napisami? Byłbym bardzo wdzięczny. Ja obejrzałem go w TV, gdy miałem 13 lat. Pamięć wrażenia, które na mnie wywarł spowodowała, że zacząłem go poszukiwać. Niestety dotychczas znalazłem tylko wersję oryginalną i napisy, które nie pasują do tempa tego filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones