PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764224}

Sonic: Szybki jak błyskawica

Sonic the Hedgehog
6,3 23 018
ocen
6,3 10 1 23018
4,7 10
ocen krytyków
Sonic: Szybki jak błyskawica
powrót do forum filmu Sonic: Szybki jak błyskawica

Tylko dubbing.
Serio? To tak jak z Jumanji parę lat temu. Gwiazdorska obsada komicznych aktorów a ci wypuszczają film TYLKO z dubbingiem. Co za problem ustawić wersję z napisami na 10% seansów chociaż? Ja nie zamierzam oglądać powrotu do formy Jimmy'ego Carreya w postaci zdubbingowanej przez Karolaka albo innego śmiecia.

Jestem wściekły jako konsument. Elo.

Dravic

Niestety to prawdopodobnie ostatnia dekada kiedy możemy oglądać filmy z lektorem w telewizji i wersje z napisami w kinach. Młode pokolenia nauczyły się już oglądać z dubbingiem i będzie to coraz bardziej popularne również w filmach dla dorosłej widowni. W sumie byliśmy chyba ostatnim bastionem w europie i wszyscy na nas dziwnie patrzyli, że mamy coś takiego jak lektor. Zgaduję że masz tak jak ja 30-40 lat ;)

ocenił(a) film na 8
goddam

Poprawię ci humor: jestem dużo młodszy i znam ludzi z mojego pokolenia którzy też na dubbing plują :D

ocenił(a) film na 6
Dravic

ja pluje na dubbing, ale poszedłem na film i tam nie czepiałem się bo dubbingu dawno nie słyszałem, tylko żarty nie śmieszne może jeden z podatkami.

ocenił(a) film na 8
wyrelowyrewolerowany

Ja oglądałem po angielsku bo pieprzę polską dystrybucję. Film mega zabawny i Jim Carrey miał super rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones