PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 260
ocen
7,7 10 1 11260
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Faktycznie, Cenzurę tu filmweb wprowadza!!!!! Ej, czego się boicie? Chcecie skończyć jak ten Ściek Wyborcza?
Piąty raz zmieniam tekst żeby dodać komentarz.

Ciężko mi opisać ten film, jest bardzo dobry, ale trudny w odbiorze. Chodzi mi o to, że chyba żaden inny film nie wzbudził we mnie tylu emocji.

Przez cały film, smutek, współczucie, żal, poczucie niesprawiedliwości na zmianę ze złością, wściekłością, chęcią mordu. To przerażające, że tak straszne, niewybaczalne rzeczy mogą ludzie robić.

Wiem na pewno, że nie mógłbym, być takim agentem jak główny bohater, bo żaden z tych "podejrzanych" nie dotarłby żywy do aresztu.

Ten film film trzeba zobaczyć, jest to mega trudny temat, ale trzeba wiedzieć, nie można tego tematu zamiatać pod dywan! Każdy jeden na świecie powinien wiedzieć, że takie rzeczy się dzieją, nie wolno przymykać oczu na takie zło. Po prostu nie wolno, I nie trzeba wcale być wierzącym żeby wiedzieć, że gorszego zła nie ma na świecie!

W mojej głowie ten film zostanie na zawsze.

Chętnie by zadał pytanie prosto w twarz, tym krytykom co bagatelizują temat, co potrafią przejść obok tego filmu obojętnie. Dlaczego? Proste pytanie...

Dobry film ma wywoływać w widzu emocje, a ten pod ty względem to petarda, dawno nie widziałem takiego emocjonalnego rollercostera. Film na faktach, niesamowita historia Tima.

Studio Angel, po genialnym serialu "The Chosen" pokazało że w filmy wysokich lotów też potrafi.

Zastanawiające dlaczego ten film jest tak banowany. Dlaczego jest tak niewygodny? Można się tylko domyślać.

Ale ten film jest też dowodem na to, że dobro zawsze pokona zło, a prawda, prędzej czy później wyjdzie na jaw. I tylko bierność ludzi dobrych pozwala by zło się rozprzestrzeniało.

A dla tych, co nie poczuli żadnych emocji na tym filmie. Coś jest z Wami nie tak, zacznijcie szukać pomocy.

Wielki szacunek, dla ludzi którzy walczą z tym procederem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones