Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 1:55

Zobacz Souvenir zwiastun

Film

2016 1 godz. 30 min.
5,4 314
ocen
5,4 10 314
163
chce zobaczyć
{"id":"698556","linkUrl":"/film/Souvenir-2016-698556","alt":"Souvenir","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/85/56/698556/7768087.2.jpg"}
Liliane (Isabelle Huppert) jest kobietą w średnim wieku, która niegdyś marzyła o wielkiej wokalnej karierze. W roku 1974... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Souvenir
Souvenir (2016) Zwiastun nr 1 (angielski) 1:55
Souvenir | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (angielski) | 2016 | Film Liliane ([person=3041]Isabelle Huppert[/person]) jest kobietą w średnim wieku, która niegdyś marzyła o wielkiej wokalnej karierze. W roku 1974 miała nawet swoją chwilę sławy, kiedy udało jej się zdobyć drugie miejsce w konkursie Eurowizji. Niestety, trudno było jej utrzymać się na szczycie. Dziś kobieta pracuje fizycznie w fabryce. Jej życie zmienia się, kiedy poznaje dwudziestojednoletniego boksera Jeana ([person=954232]Kévin Azaïs[/person]), który zakochuje się w niej bez pamięci. Chłopak namawia Liliane do powrotu na scenę.

Liliane (Isabelle Huppert) jest kobietą w średnim wieku, która niegdyś marzyła o wielkiej wokalnej karierze. W roku 1974 miała nawet swoją chwilę sławy, kiedy udało jej się zdobyć drugie miejsce w konkursie Eurowizji. Niestety, trudno było jej utrzymać się na szczycie. Dziś kobieta pracuje fizycznie w fabryce. Jej życie zmienia się, kiedyLiliane (Isabelle Huppert) jest kobietą w średnim wieku, która niegdyś marzyła o wielkiej wokalnej karierze. W roku 1974 miała nawet swoją chwilę sławy, kiedy udało jej się zdobyć drugie miejsce w konkursie Eurowizji. Niestety, trudno było jej utrzymać się na szczycie. Dziś kobieta pracuje fizycznie w fabryce. Jej życie zmienia się, kiedy poznaje dwudziestojednoletniego boksera Jeana (Kévin Azaïs), który zakochuje się w niej bez pamięci. Chłopak namawia Liliane do powrotu na scenę.

studio
Avenue B Productions (koprodukcja) / Bruxellimage (udział) / Casa Kafka Pictures (udział) / Więcej...
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Souvenir
inne tytuły
Ein Chanson für Dich Niemcy
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • specyficzny..

  poznanhomburg

  ale największa zagadka filmu, dlaczego Jean ma na plecach wielki tatuaż - "Widzisz" ?

  1
  • Słaby !

   con_desiros ocenił(a) film na 3

   Ale nuda ! Film,muzyka i głowni bohaterowie są nudni jak "flaki z olejem" ;)

  • Opis

   anro

   Liliane Cheverny pracuje fizycznie w fabryce. Kobieta nawiązuje romans z młodszym od niej 21-letnim bokserem Jeanem Leloupem. Chłopak namawia ukochaną, by spełniła swoje marzenia o karierze na scenie.