PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686223}

Harlock Space Pirate

Space Pirate Captain Harlock
6,8 1 780
ocen
6,8 10 1 1780
Space Pirate Captain Harlock
powrót do forum filmu Space Pirate Captain Harlock

Odkąd Yuma dostał się na okręt Harlocka miałem wrażenie, że są do siebie zbyt podobni. Po tej całej gadce o zatrzymaniu czasu, naprawianiu zła itp. itd. już w ogólę byłem przekonany, że jest to prawdopodobne, że Harlock umrze podczas tej misji, a Yuma wykona to zadanie i tak naprawdę po całej tej akcji cofnie się w czasie i zostanie Harlockiem. Trochę się rozczarowałem, że to podobieństwo to tylko jakiś zabieg.. nawet końcowa blizna Yumy w tym samym miejscu. Ehh.. mogli z tego naprawdę nie lada produkcję ukręcic, a wyszło jak wyszło :)

ocenił(a) film na 8
karpiu2150

Wyszło i tak bardzo dobrze. Nie wiem na co narzekasz.

ocenił(a) film na 6
Avatar97

No może właśnie na to co opisałem?

ocenił(a) film na 10
karpiu2150

mi się nie podobał początek "Ich mała planeta znów stała się głównym celem i 500 miliardów osadników myslało tylko o jednym o powrocie na Ziemie" jak dla mnie propaganda, bo wątpie aby wszyscy chcieli wrócić na Ziemie , prawda jest taka w prawdziwym zyciu, ze jest wielu którzy nie wróciło by na Ziemie tylko dlatego aby zbudować nowy dom na nowej Planecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones