PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742021}

Spawn

6,1 8
ocen
6,1 10 1 8
Spawn
powrót do forum filmu Spawn

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony czekam, bo temat dobry. A z drugiej boje się, ze zepsują ten film, a mam dobre wrażenie po "Spawnie" z Michael'em Jai White'm.

Archangelus Raphael

Masz rację,temat jest bardzo ciekawy bo to ma być film kryminalny z praktycznie zerowymi scenami akcji tak jak w "Unbreakable".
Ale też można mieć obawy bo reżyserem jest debiutant i budżet wynoszący 10 milionów co w porównaniu do "Infinity war" może być niczym.Choć wieżę w ten projekt ponieważ studio który pracuje nad tym filmem to "Blumhouse" a jak wiadomo nad studiem nie dowodzą idioci tak jak w "Disneyu'u" więc może wyjdzie jakiś oryginalny film i bardzo dobry.

Cyprian_Swiecki

To brzmi ciekawie :) - Obecnie właśnie więcej thrillerów czy kryminałów, bardziej w ostateczności wygodzą jak akcyjnaki.

buterfly

Muszę przyznać że mimo krytykowania przeze mnie Marveli to ja sam lubię np."X-Men:Days of future past" czy "Spider-Man:Into the Spider-verse" ale ten humor mnie odpycha,ale wracając do Spawna to mi się wydaje że film będzie trochę przypominał "Jokera" pod względem "nie" bycia akcyjniakiem,a "Splitem" pod względem klimatu.

Cyprian_Swiecki

Co do Marvela ostatnio mnie rozczarowuje wspominając właśnie Spider-Mana to oglądałem pierwszą cześć z Hollandem, to niestety przez humor film mnie tylko wymęczył a tak chwalona Wonder Woman uważam przesadzone w niej z scenami na wojnie które były wręcz strasznie patetyczne ):

A co klimatu to Spawna to liczę że będzie to jednak horror, tak samo jak nowy Blade bo poprzedni to bardziej jednak acyjniak :)

A wracają do studia to reżyser jednak musi z nimi walczyć o swoją wizjie ): https://naekranie.pl/aktualnosci/spawn-rezyser-o-problemach-z-finansowaniem-rebo otu

buterfly

A ja ciągle jestem krytykowany przez fanów Marvela. Prowadziłem kiedyś dyskusję gdzie krytykowałem MCU za humor i infantylność,a jakiś użytkownik od razu nazwał mnie idiotą za nie lubienie Wielkiego M od Disneya.

Cyprian_Swiecki

Tak to właśnie niestety jest kiedy trafi się na fanboja wtedy żadne argumenty nie trafiają ):

Marvel już pokazał że potrafi też trafić z humorem chociażby ''Strażnicy galaktyki'' - Jedna w przypadku z Hollandem niestety przedobrzyli i odniosłem że zamiast nastolatka jest jeszcze dzieciakiem na poziomie 5-latka ):

buterfly

Nawet gorzej,na poziomie tych raków youtube'a typu Blowek czy Cyprian Grabowski.

Cyprian_Swiecki

Co niestety pokazuję jak zidiociali przez lata nastolatkowie co też pokazał nowy Spider-Man, przez co trudno mi naglę uwierzyć że jest w stanie pokonać Vulture który jest akurat dość przebiegłą postacią :)

buterfly

W realu nastolatkowie nie sa takimi idiotami,więc po cholerę to jest tak pokazywane?!

Cyprian_Swiecki

Mam taką nadzieje chociaż gdy tak się przypatrzeć, to oj do dorosłości też niektórym daleko :)

buterfly

Siema wróciłem do dyskusji,słuchaj obejrzałem teraz większość filmów MCU i muszę przyznać,że są świetne,ale tylko mnie Tom Holland jako Tom Holland irytuje.Rozmawiałem z paroma osobami pytając się jakiego najbardiej aktora lubisz i oni odpowiadali,że Tom Holland i ja jestem załamany jak popkultura "Aktorska" się spłuca.Naprawdę. Ryan Reynolds jest o wiele razy lepszy niż Tomek,czemu.A dlatego,że nie irytuje swoją infantylnością,jest naprawdę zabawny.Jak tylko patrzyłem na twarz i głos gdy był dzieckiem,to miałem ochotę się porzygać.Jak będziesz mógł to wytłumacz mi jakim cudem koleś który pojawił się na 15 minut w Civil War może być tak sławny.Czy serio Disney już pomyślał że nie ważne co teraz zrobi i tak zarobią?!

Cyprian_Swiecki

Hmm właśnie też nie mam pojęcia z jakiej powodu jest tak lubiany jako Spider-Man mnie on zwyczajnie w filmie irytował miałem wrażenie ze zrobili z niego takie ciapowatą wersje zresztą całość jako film mnie rozczarowała, kontynuacji Spider-Mana z 2019 roku jeszcze nie oglądałem nie mnie po pierwszej części zwyczajnie mnie do filmu nie ciągnie :) - Wiec nie jesteś w opinii odosobniony chociaż zdaje sobie sprawę że jesteśmy zapewne w mniejszości :) - Co d Reynoldsa to od aktorsko uważam ponad przeciętność się nie wybija, nie mniej zaraża w filmach swoją pozytywną energią i to jest jego plus. Co do Disneya to ostatnio mnie rozczarował zakończeniem Star Wars i mówi to człowiek któremu akurat 7 i 8 się spodobały zwłaszcza na tle 8 uważam zakończenie to jakieś chaotyczne filmidło tak naprawdę bez żadnego wątku, nie mniej czekam na niektórej filmy ze studia Disneya mam tu na myśli Mulan a to dlatego że jako jedna z niewielu aktorskich animacji nie zapowiada się wyłącznie jako kopia animacji.

buterfly

Reynolds jest dla mnie w filmach niesamowity,z wyjątkiem Green Lantera którego on sam krytykuje,natomiast dzisiaj się dowiediałem dlaczego Tom Holland jest tak lubiany a to dlatego że jest uroczy według 90% populacji na świecie.

Cyprian_Swiecki

Hmm dla mnie w filmie był zwyczajne ciamajdowaty, ja natomiast wychowany na animacji z lat 90-tych gdzie to był już dorosły pracują gość, trudno mi było oglądać taką wersje Spider-Mana - Do samego aktora nic nie mam bo pokazał w innych filmach że ma chłopak talent, tutaj w roli Spider-Mana zwyczajnie nie ma też szans się zbytnio wykazać.

użytkownik usunięty
Archangelus Raphael

Chyba będzie lipa z tym projektem coś cicho sie zrobiło :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones