PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 763
oceny
7,6 10 1 87763
6,7 35
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Obejrzeć obejrzałem ale w sumie nie spodziewałem się osobiście nic wielkiego po tym filmie i takowo było.
Sam fakt iż ten film nie powinien istnieć gdyby nie zrobiono z Hochlandowego Spider Mana zwyczajnego debila, który rozkwit miał w Homecoming a pandemonium debilizmu pykło w Far Frome Home.
Dlaczego tak sądzę ?
Bo gdyby nie to że szajbnięty Peter Parker paraduje non stop bez maski wśród ludzi, każdemu pokazuje swoją mordę bez zastanowienia, a na końcu wielce zdziwiony i zaszokowany, że ktoś sprzedał jego tożsamość i teraz jest jak jest - to by tego filmu nie było bo nie miałby prawa bytu.
To jak się zachowuje Hochlandowy Spider/Peter jest co najmniej głupie.
Co mi się tu jednak podobało ?
Tobey, to że jak Electro strzelał to na sekundę pojawiała się wokół jego głowy poświata komiksowej maski i to że na końcu w wyrwie międzywymiarowej zamigotał na moment klasyczny komiksowy Rhino - czyli dla takiego malkontenta jak ja, dla którego liczy się oryginał a nie futuryzm i uwspółcześniona wizja reżyserska - było akurat na plus.

A tak to pogoń w lustrzanej przestrzeni Strange'a, czy walka na moście z Octaviusem to też mogę zaliczyć na plus.
Za Zielonym nie przepadałem od samego początku, podobnie jak za Garfieldem , czarną wersją Electro - widocznie jestem rasistą :/ - czy Jaszczurem.

No i scena po napisach z Venomem - żenada w ciul.

settokaiba

Ten peter jest bardziej antybohaterem niz bohaterem. W zadnej czesci nie ratuje swiata. On swoim dzialaniem tworzy zagrozenie dla świata, a potem sprzata syf, ktory sam narobil. Bez spider mana byloby mniej zagrozen dla swiata i byloby to bezpieczniejsze miejsce

settokaiba

Nie podchodzi mi ten film, moze gdybym miał 15 lat a tak to nie oglądnąlem do końca choć próbowałem 3 razy po pół godzinie . Moja ocena 5 na 10 i to za efekty specjalne

ocenił(a) film na 5
slawo30

Stan Lee to się w grobie przewraca przez to co się dzieje z filmowym Spiderem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kotbury

oh ojej, jak mi przykro że moje wypowiedzi nie wlazły ci głęboko w du.pe :)

ocenił(a) film na 3
settokaiba

Nie reaguj na użytkownika kotbury. To troll, który łazi po forach i obraża ludzi, którzy nie dali oceny takiej jak on. Pisze jakieś bzdury (najczęściej coś o gimbusach i drętwe żarty) a kiedy odpowiesz mu, to nawet tego nie przeczyta.

ocenił(a) film na 5
settokaiba

Wgl to ja jeszcze dorzucę tutaj jedną stosowną kwestię, a mianowicie jak ten film powinien wyglądać w rzeczywistości.
mniej więcej tak:
Dr Strange, jest problem - mówi Peter Spider.
Co się stanęło się ? - odp Strange
Musi pan wymazać wszystkim pamięć bo teraz każdy wie że ja Peter Parker to spider man
A jak to się stanęło się ? wykradli ci spider peterze tożsamość ? - dziwi się Steven
Nie nie, no tak sobie chodziłem wszędobylsko bez maski to tu to tam, i nagle niby przyjaciel okazał się tym złym i o proszę jaki ambaras.
Ahaaaa... to wiesz co peterze spiderze ... - zaczyna Strange
Tylko niech pan nie usuwa pamięci Mary Jane, i temu grubasowi, i cioci May i Nickowi Fury i jeszcze... EJ co pan robi ??? - drze sie peter po tym jak strange obraca go mocą o 180stopni i wywala z impetem za drzwi.
Wiesz co peterze spiderze ? Spier.dalaj przygłupie. - odpowiada Strange po czym zamyka z impetem wrota.

Tak się ten film powinien zacząć i skończyć. To byłoby jedyne słuszne rozwiązanie całej tej poronionej sytuacji.
Stan Lee przez głupotę reżysera tego filmidła to się biedaczek w grobie przewraca.

ocenił(a) film na 6
settokaiba

co tu dodac? dobre podsumowanie naiwnego scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones