PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 755
ocen
6,6 10 1 141755
4,9 17
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Spider Guy

ocenił(a) film na 6

To zupełnie inny spider man. W tej części sporo uczy się o życiu, szkoda, że tak późno, bo
kolejna część pewnie nie powstanie.

Bardzo dobrze dwa oblicza męskości. Spidey przestaje być gloryfikowanym bohaterem, ale film
ukazuje co mogłoby się stać gdyby ten 'dar' otrzymał jakiś playboy, albo mniej spokojny
człowiek. Cóż... nietypowy film, ale warto obejrzeć. Dużo tempa, dużo akcji.. być może za dużo
tego tempa, a za mało kreatywności w walkach (to sprawa indywidualnego odbioru)

Ja zawsze chętnie do niego wracam gdy leci w telewizji, ale raczej nie kupię go do mojej
videoteki.

Ocena: 6/10

ocenił(a) film na 9
zwichrowaniec

Cała trylogia jest REWELACYJNA , cóż a jeżeli chodzi o samą trójkę , film jest znakomity, naprawdę bardzo mi się podoba pod każdym względem , nie znajduję choćby jednego słabego momentu w tym filmie,każda scena przemyślana dokładnie jestem tego pewien , już nawet nie biorąc pod uwagę iż jestem fanem Spider-man',ale jeżeli ktoś nie oglądał to polecam , jeżeli ktoś mówi rzeczy typu cytuje teraz
"za mało venoma w filmie" bo i z taką beznadziejną opinią się spotkałem to aż żal człowieka, po co zapychać film niepotrzebnymi scenami ? ja nie miałem takiego problemu , film powtórzę to jest rewelacyjny , i warto go obejrzeć
10/10

Y2Jericho

Zgadzam się z tobą, to najlepsza część trylogii, daję 10/10.

ocenił(a) film na 5
Y2Jericho

Nazywasz Venoma nie potrzebnymi scenami? człowieku VENOM to kluczowy wróg Spider-mana....

ocenił(a) film na 3
Sigrandil

Cały Spiderman nie jest jakiś szczególny, ale za to Venom to świetnie stworzona postać. Niepotrzebnie to oni nakręcili ten film i spartolili najlepszą postać z tego komiksu.

ocenił(a) film na 5
Dentarg

Dobrze gada... polać mu!

ocenił(a) film na 9
Sigrandil

Gdzie napisałem pajacu że ja nazwałem .....napisałem że z taką opinią się spotkałem u innych internautów ,czytaj ze zrozumieniem albo wróć do gimnazjum

ocenił(a) film na 5
Y2Jericho

A czy ja Ciebie gdzieś obraziłem? Napisałem Pajacu, czy innymi obraźliwymi słowami? Także zapraszam do gimnazjum by nauczyć się szacunku :)

ocenił(a) film na 5
Y2Jericho

"za mało venoma w filmie" bo i z taką beznadziejną opinią się spotkałem to aż żal człowieka, po co zapychać film niepotrzebnymi scenami ?- Uważasz że po cudzysłowiu to dalej cytat? raczej nie:) bo opinie to tylko "za mało Venoma w filmie" a dalej już SAM napisałeś to co zacytowałem z Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 9
Sigrandil

......mam Ci tłumaczyć jak człowiekowi mało inteligentnemu ok , ktoś napisał gdzieś za mało venoma w filmie - więc napisałem że z taką opinią się spotkałem na forum

JA UWAŻAM ŻE FILM ZOSTAŁ ZROBIONY ZNAKOMICIE !
Jeszcze czegoś nie zrozumiałeś ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones