PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646718}
6,7 537
ocen
6,7 10 1 537
Spike Island
powrót do forum filmu Spike Island

z napisami pl oczywiście, ostatecznie bez. nigdzie nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) film na 6
Gonaa

Film można znalezc nawet na allegro, napisów niestety nie stwierdzono. Film spokojnie można obejrzeć bez polskich napisów, ewentualnie wspomagająć sie angielskimi.

convert

ok, dzięki

Gonaa

Mam pytanko, czy udało się obejrzeć gdzieś z napisami?:)

niedocukrzona

nie ma napisów film gdzies znalazłam w necie i pobrałam, ale to było dawno, wciąż nie obejrzałam, bo ten brytyjski jest mało zrozumiały. napisów nie ma

Gonaa

W oryginale jest na ekino. Dziwne, bo jest już długo po premierze, nie rozumiem, dlaczego nadal nie ma wersji z napisami;/

niedocukrzona

Pisałam do grupy H atak, ale powiedzili, że nie przetłumaczą. Sama się wzięłam za tłumaczenie, ale używają dziwnego słownictwa i serio trudno to przetłumaczyć. Może trzeba poprosić DREAM TEAM o tłumaczenie.

Gonaa

W jaki sposób ich poprosić, jestem tu nowa i nie wiem jak to działa:<

niedocukrzona

facebook.com/DreamTeamNapisy
trzeba do nich napisać, np w wiadomości prywatnej, ja już napisałam, jak ty też napiszesz to będzie nas dwie i może to je zmotywuje to tłumaczenia :)

Gonaa

też zwrócę się do nich z prośbą o napisy :) to już 3 osoby

I_am_skate

4 osoby ;)

Gonaa

Dajcie spokój, nie jest tak tragicznie. Po 15 min już się nie zwraca uwagi na akcent. Jak ktoś zna troszkę angielski to bez problemu da radę bez napisów.

ocenił(a) film na 7
Gonaa

W niedziele bieżącą (03.09) na Sundance Channel TV o 0:15 będzie transmitowany Spike Island z polskim lektorem ;)

ToksycznyTomasz

A akurat tego kanału nie mam w swoim pakiecie... ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones